سرپرست پیشین استیل‌آذین با اشاره به صحبت‌های اخیر درباره این تیم و بحث تبانی با داوری، گفت: به ما پیشنهاد […]

سرپرست پیشین استیل‌آذین با اشاره به صحبت‌های اخیر درباره این تیم و بحث تبانی با داوری، گفت: به ما پیشنهاد ۳۰ میلیون تومانی دادند تا بازی را در بیاورند، اما قبول نکردیم.

 

 


 

صادق درودگر درباره اظهارات خانبانی روانشناس پیشین استیل‌آذین مبنی بر اینکه در بازی دو فصل پیش استیل‌آذین و شاهین بوشهر پیشنهاد دریافت رشوه ۱۵ میلیون تومانی به این باشگاه شده بود، عنوان کرد: این پیشنهاد بود و به ما گفتند ۳۰ میلیون تومان از شما می‌گیریم تا بازی را برای‌تان در بیاوریم. اینکه آقای خانبان گفته ۱۵ میلیون خبر ندارم و می‌دانم پیشنهاد ۳۰ میلیون تومان بود.

به گزارش تسنیم،وی ادامه داد: آن موقع من سرپرست تیم بودم و این موضوع را به شریفی رئیس کمیته انضباطی وقت فدراسیون اطلاع دادیم و پس از آن هم به آقای علیپور گفتیم. آنها گفتند این مسئله را پیگیری خواهند کرد، اما دیگر خبری نشد.

سرپرست پیشین استیل‌آذین درباره اینکه این پیشنهاد از سوی چه کسی به باشگاه استیل‌آذین رسید، گفت: نام آن فرد را به شریفی و علیپور اعلام کردیم و قصد نداریم اکنون نام این فرد رسانه‌ای شود. این فرد به ما گفت که من نماینده داور هستم و ما هم موضوع را به مراجع مربوط گفتیم.

درودگر با بیان اینکه پولی در این میان رد و بدل نشد و قرار بود افراد پیشنهاد دهنده هم محروم شوند، خاطرنشان کرد: گفتند این افراد محروم می‌شوند، اما نشدند و حتی داور بازی هم عوض نشد.

علیپور در مصاحبه‌ای گفته بود که داور در آن بازی یک پنالتی به سود استیل‌آذین گرفته که سرپرست وقت استیل‌آذین عنوان کرد: هیچ اتفاقی نیفتاد و این حرف‌ها درست نیست.