سرمربی تیم فوتبال گهر دورود بی‌تجربگی بازیکنان را دلیل اصلی باخت سنگین چهار بر صفر مقابل نساجی مازندران دانست و […]

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود بی‌تجربگی بازیکنان را دلیل اصلی باخت سنگین چهار بر صفر مقابل نساجی مازندران دانست و اظهار کرد: قطعا در ادامه مسابقات نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

 


محمد احمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با باخت سنگین چهار بر صفر گهر مقابل نساجی مازندران در چارچوب هفته‌ سوم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال ایران، خاطر نشان کرد: چهار گل این دیدار را در فاصله ۱۰ دقیقه‌ ابتدایی نیمه دوم از نساجی دریافت کردیم، اما در طول دقایق نیمه اول و پس از دریافت چهار گل موقعیت‌های خوبی داشتیم و بازی قابل قبولی را از بازیکنان گهر شاهد بودیم. بازیکنان گهر به دلیل پایین بودن سن و بی‌تجربگی پس از خوردن گل اول دچار شوک و استرس شدند و نتوانستند بازی خود را به نمایش بگذارند.

 

وی تصریح کرد: در کل بازی به جز آن ۱۰ دقیقه‌ گهر چهره یک تیم بازنده را نداشت، البته ارزش تیم نساجی را پایین نمی‌آورم، چرا که آنها مخصوصا در آن ۱۰ دقیقه‌ توفانی بودند و تیم ما را تحت فشار زیادی گذاشتند. تیم ما پتانسیل خوبی دارد، اما مقداری بازیکنان بی‌تجربه هستند که حتما در ادامه مسابقات با تجربه‌تر عمل خواهند کرد.

احمدزاده در مورد پیش‌بینی خود از رتبه تیم گهر در فصل جاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ایران نیز ، گفت: اظهار نظر در حال حاضر خیلی زود است و باید برای دستیابی به رتبه خوب زحمت کشید. همه تیم‌ها به دلیل رقابت نزدیک مستحق صعود به لیگ برتر هستند. اما مخارج تیم گهر قابل مقایسه با تیم‌های دیگر نیست. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که اگر حتی به لیگ برتر هم صعود نکردیم حداقل کیفیت فوتبال تیم را بالا ببریم.

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود، خاطر نشان کرد: فاکتور اصلی ماندن من در دورود تماشاگران گهر هستند که فوتبال را خیلی خوب می‌فهمند و علاقه زیادی به این تیم دارند. آنها این لیاقت را دارند که بازی‌های خوب و نتایج آبرومندانه‌ گهر را شاهد باشند. من آمده‌ام که با این تیم نتایج آبرومند بگیرم و مطمئنا در کنار مسئولان و مردم عملکرد خوبی خواهیم داشت.

 

سرمربی سابق ملوان در مورد شایعه بازگشت خود به ملوان نیز، اظهار کرد: هیچ صحبتی در این زمینه نداشته‌ام. البته با وجود مجموعه‌ای که در حال حاضر در ملوان کار می‌کند من نمی‌توانم با آنها به هیچ وجه کار کنم و فکر می‌کنم هر کسی به آنجا برود خودش را نابود می‌کند. درودگر مانند یک جسم خارجی در بدن فوتبال گیلان است و تا زمانی که وی در این تیم حضور دارد، عملکرد ملوان خوب نمی‌شود. درودگر هر چه زودتر ملوان و فوتبال گیلان را ترک کند، زیرا یک شخص اضافی در این تیم است.