پنج هفته از شروع لیگ برتر فوتبال بانوان در کشورمان می گذرد.   با توجه به تغییر و تحولات اداری […]

پنج هفته از شروع لیگ برتر فوتبال بانوان در کشورمان می گذرد.

 

با توجه به تغییر و تحولات اداری باشگاه که تاثیرات منفی بر روی تیم مردان ملوان گذاشت انتظار می رفت که تیم بانوان هم به عنوان عضوی از بدنه ی این باشگاه با افت و خیزهایی همراه باشد.
اما دختران سپیدپوش شهر از همان ابتدای کار با کسب نتایج خیره کننده مقابل حریفان بزرگ و کوچک نشان دادند که کمربند قهرمانی را محکم بسته و به مانند فصل گذشته با شنا کردن در خلاف جهت آب و با هدف قرار دادن سکوی قهرمانی ، عزم خود را به معنی واقعی کلمه جزم کرده اند.
همان دختران و زنانی که در حال تعریف کردن نام و مکتب اصیل ملوان به شکل صحیح برای حریفان خود هستند. در حالی که سالهاست نه دیگر چمن سن سیروس و نه سکوهای سپید آن برای هیچ حریفی دردسر ساز نیست ، دختران بندر دیگر بار فَنس های دور چمن تختی را تبدیل به میله های قفسی تنگ و سخت و دردناک برای حریفان شرقی و غربی و جنوبی خود کرده اند و دوباره سکوی سپید و فشار فریاد های “ملوان ملوان” آن ها بدل به منبع سرگیجه و نقطه ضعف حریفان شده است.
تیم بانوان ملوان در راهی قدم گذاشته که می خواهد با حداقل امکانات ، حداکثر شگفتی ها را خلق کند و این را با گذشت همین پنج هفته نیز به خوبی اثبات کرده است.
برای ادامه ی این مسیر پر پیچ و خم ، بدون شک به همراهانی نیاز دارد که با دل خوش کردن به آن ها بر سختی های راه غلبه کند. همراهانی که با دعای خیر و آرزوی موفقیت تکیه گاه امن دختران سپید پوش شهر باشند و با شعارهای قهرمانی خود ثابت کنند که هنــــــوز اینجا انزلـــــی ، مهد فوتبال شمال ایران است.همراهانی که آغوش گرمشان پذیرای لحظه های سخت و آسان قوهای سپید باشد.
از زمستان طلایی سن سیروس زمان زیادی نمی گذرد. همان فصلی که که زنان انزلیچی با بدعت گزاری حضور چند هزار تایی هواداران برای حمایت یک تیم در لیگ فوتبال بانوان صدایشان را به چهار گوشه ی ایران رساندند.
پس این بار ، باز هم یک دل و یک صدا برای حمایت از قوهای سپید بندر بر می خیزیم و پاییز و زمستان پیش رو را به بهارِ فوتبال انزلی تبدیل می کنیم.
باشد که عرصه را پس گرفته و الگو بودن خود را در بخش هواداری و حمایت از تیم شهرمان با چاشنی فرهنگ ناب فوتبال دوستی و فوتبال فهمی که از گذشتگان خود به ارث برده ایم ، دوباره ثابت کنیم …
مژده شجری کهن
منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)