اختصاصی – در روزهای اخیر شایعات نگران کننده ای مبنی بر پیوستن شیث رضایی به باشگاه ملوان شنیده می شود […]

اختصاصی – در روزهای اخیر شایعات نگران کننده ای مبنی بر پیوستن شیث رضایی به باشگاه ملوان شنیده می شود که باید دید تا چه حد واقعیت دارد .

 

به گزارش “ملوان کلاب” این شایعات بسیار جدی مطرح شده و شنیده ها حاکی از این است که باشگاه ملوان تا حد زیادی با این بازیکن پر حاشیه به توافق رسیده است و شیث رضایی در آستانه ی پیوستن به باشگاه ملوان قرار دارد که البته باشگاه تاکنون این قضیه را تایید نکرده است .

 

وقتی نام این بازیکن مطرح می شود بی اختیار همه ی ذهن ها به سمت حواشی فراوانی که این بازیکن در سالهای اخیر به وجود آورده منحرف می شود ! از درگیری های عجیب و غریب با مربیانش (افشین قطبی و علی دایی) گرفته تا ترساندن مردم در هواپیما با اعلام سقوط پشت بلندگو ! فحاشی به هوادار خانم پرسپولیس پس از تمرین پرسپولیس ، خوشحالی عجیب و غریب پس از گل پرسپولیس مقابل داماش یا همان شوخی دستیِ معروف ! که هر کدام از اینها جرایم و محرومیت های سنگین و مختلفی را برای وی در پی داشته است و آخرین این حواشی نیز محرومیت ۴ ماهه ی این بازیکن در قضیه ی تبانی شهرداری تبریز در لیگ دسته اول و سقوط این تیم به دسته های پایین تر بود !

 

حال چگونه است که باید همچین بازیکنی را در لباس مقدس ملوان ببینیم و تحمل کنیم ! یکی از اولین بایدهای مکتب ملوان اخلاق گرایی و انضباط است ! امیدواریم که این بحث در حد همین شایعه باقی بماند !  زیرا به قولی شوخی اش هم قشنگ نیست !

 

میثم شاهین

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClb.Net)