از یک طرف مشکلات داخلی و از طرف دیگر اشتباهات داوری باعث شد تا ملوان نتواند با دراگان اسکوچیچ نتایج […]

از یک طرف مشکلات داخلی و از طرف دیگر اشتباهات داوری باعث شد تا ملوان نتواند با دراگان اسکوچیچ نتایج لازم را کسب کند

 

از یک طرف مشکلات داخلی و از طرف دیگر اشتباهات داوری باعث شد تا ملوان نتواند با دراگان اسکوچیچ نتایج لازم را کسب کند. حال کار به جایی رسید که مدیریت باشگاه به فکر تغییرات در کادرفنی افتاده است. در این رابطه گفت‌وگوی ۹۰ را با سیدجلال رافخایی بخوانید.

مصدومیتت برطرف شده؟
شرایطم بد نیست و مدتی است تمرینات را آغاز کرده‌ام و می‌توانم از بازی آینده همراه تیم باشم.

 

ظاهرا باشگاه به فکر تغییرات افتاده است؟من از همان اول گفتم که دراگان مربی خوبی است و کارش را به خوبی می‌داند. متاسفانه خیلی از مشکلات دست به دست هم داد تا تیم او نتایج دلخواه را کسب نکند.

 

یعنی وقت تغییرات است؟
به نظرم تیم او بهتر خواهد شد. الان چند مصدوم در تیم وجود دارد که در یکسری پست‌ها دست مربی برای انتخاب نفرات بسته شده و نمی‌تواند نفرات دلخواهش را به زمین بفرستد.

داوری‌ها نیز چندان به سود ملوان نبوده؟
از این بابت خیلی ضربه خورده‌ایم چون بلد نیستیم داد و بیداد کنیم و حقمان را بگیریم. واقعا باید فکری به حال این مشکل بزرگ کرد. در بازی با فولاد اصلا حقمان باخت نبود و گل آفساید فولاد را مردود اعلام نکردند و پنالتی نیز گرفته نشد تا بازی را ببازیم اگر این اشتباهات نبود شاید کسی به فکر تغییر مربی نمی‌افتاد.

حال باید چکار کرد؟
به نظرم اگر یکسری اتفاقات نمی‌افتاد الان ملوان اینجای جدول نبود. از تیم ما یک امتیاز کسر شد در حالی که واقعیت را بخواهید ۵امتیاز کسر شده چون چند مسابقه باید نتیجه دیگری رقم می‌خورد ولی اینگونه نشد.

بازگشت پورغلامی ملوان را از بحران خارج می‌کند؟
من نمی‌دانم چه صحبت‌هایی در این زمینه شده ولی آقا فرهاد می‌تواند به ملوان کمک کند.

 

منبع : نود.نت