جلال رافخایی،آقای گل فصل گذشته لیگ برتر حالا دوران مصدومیت را سپری می کند. مهاجم گلزن ملوان در مورد آسیب […]

جلال رافخایی،آقای گل فصل گذشته لیگ برتر حالا دوران مصدومیت را سپری می کند. مهاجم گلزن ملوان در مورد آسیب دیدگی خود می گوید:« هنوز به طور کامل از آسیب دیدگی رها نشده ام. پزشکان می گویند پایم ورم دارد و نمی توانم بازی کنم. البته در دویدن مشکلی ندارم اما وقتی می خواهم بچرخم پایم درد می کند. باید تحت درمان قرار بگیرم تا زودتر بتوانم برای تیم محبوبم ملوان بازی کنم»

 

 

مسئولان ملوان به اسکوچیچ اولتیماتوم داده اند و قصد دارند با او قطع همکاری کنند. جلال رافخایی در این باره می گوید:« من به عنوان یک بازیکن نمی توانم نظر بدهم که این کار درست است یا نه ولی به کار فنی اسکوچیچ خیلی اعتقاد دارم. در این هفته های اخیر بدشانسی و داوری ها هم ما را اذیت کرده وگرنه می توانستیم نتایج خیلی بهتری کسب کنیم. برای قطع همکاری با اسکوچیچ، مدیرعامل و هیات مدیره می توانند نظر بدهند اما با این حال معتقدم او هم آدم خوبی است و هم از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارد»

رافخایی صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« در این که اسکوچیچ مربی بادانشی است شکی ندارم. وقتی برخی مواقع شانس با یک مربی یار نباشد نشان دهنده این نیست که او توانایی کمی دارد. ضمن اینکه چند هفته است از داوری ضربه می خوریم. مقابل فولاد و در دقیقه ۹۲، ضربه مازیار به دست مهدی نوری برخورد کرد اما داور پنالتی نگرفت. یا مثلا گل دومی که از فولاد خوردیم صد در صد آفساید بود. من می گویم در نتیجه نگرفتن، از من بازیکن تا مدیرعامل تیم، همه مقصرند، هر کسی هم به اندازه خودش. همه تقصیرات را نباید گردن اسکوچیچ بیندازیم. در هفته های اخیر هم بدشانسی سراغمان آمد و هم اشتباه داوری. ضمن اینکه در بازی با فولاد، من، فشنگچی و دغاغله غیبت داشتیم. اینها دلایلی است که می گویم اسکوچیچ بدشانسی آورده»

رافخایی به تمجید از اسکوچیچ می پردازد و می گوید:« باز هم نظر مدیرعامل و هیات مدیره محترم است اما خداییش من اسکوچیچ را مربی کارکشته ای دیدم. ای کاش او پارسال مربی ما می شد که این همه ستاره در اختیار داشتیم. حالا هم معتقدم هر اتفاقی که صلاح است می افتد اما با اسکوچیچ هم می توان به روزهای خوب امیدوار بود. روزهای خوبی که برای ملوان هم از راه می رسد. این را مطمئنم اما باز هم می گویم اختیار تغییرات دست مدیران تیم است و من به عنوان بازیکن نباید نظری در این رابطه بدهم»

 

 

نود.نت