بازی با فولاد هم تمام شد و در همچنان بر همان پاشنه قبلی میچرخد ! بازی بدون برنامه و فاقد […]

بازی با فولاد هم تمام شد و در همچنان بر همان پاشنه قبلی میچرخد ! بازی بدون برنامه و فاقد تاکتیک ملوان و واگذاری سوال برانگیز نتایج در نیمه های دوم و سوتهای ادامه دار مشکوک داوران در هفته های اخیر ،بیش از هر زمان هواداران ملوان را دچار کلافگی و ناامیدی کرده . دراین بین مصاحبه های به سبک کفاشیان مدیریت ! و سکوت و بی توجهی معنادار اعضای هیئت مدیره و مسئولان شهر توی ذوق میزند . در حالیکه نگرانی و دلشوره زجرآور سقوط را میتوان در چشمان همه عاشقان ملوان به وضوح مشاهده کرد.

 

وعده برگزاری جلسه هیئت مدیره و اتخاذ تصمیمات مقتضی شاید مرحمی موقت بر دردهای هواداران نگران بود اما چگونه و چه موقع این جلسه برگزار خواهد شد و یا به عبارتی دیگر اصلاً چنین جلسه ای و با حضور اکثریت اعضاء وجود خارجی خواهد داشت یا خیر، سوالاتی هست که در چند روز اخیر ذهن هواداران ملوان را مشغول کرده . و آیا وعده امروز و فردا کردن تشکیل جلسه هیئت مدیره به نوعی خرید زمان برای فروکش کردن اعتراضات و انتقادها نمیباشد؟ نام بردن از افراد در چنین شرایطی  و ایجاد امیدواری در دل هواداران برای تغییر و شوک به تیم برای خروج از بحران خودساخته! و شروع تمرینات با سرمربی خارجی به نوعی همه را دچار تناقض کرده است و بنظر میرسد مدیریت با آوردن نام فرهاد پورغلامی به نوعی بر روی احساسات هوادارانی که خواهان بازگشت وی هستند سوء استفاده و موج سواری میکند در حالیکه مردم و هواداران خواهان کارهای عملی و مذاکره و وارد شدن از راهش برای تغییرات هستند نه فقط با حرف !

 

سوالی که هم اکنون مطرح است اینست که آیا برای اعضای محترم و کت و شلوار پوش هیئت مدیره! توجیه شده که ملوان در بحرانی عجیب گرفتار آمده و آیا اینان به چیزی بنام “جلسات اضطراری” اعتقادی دارند یا خیر!!! دیگر چه بر سر این تیم باید بیاید تا دوستان احساس تکلیف کنند و ذره ای از وقت گرانبهایشان را در اختیار این تیم بگذارند؟ آقایان هرروز وهرساعتی که میگذرد ما را به سمت سقوط پیش میبرد .آیا هنوز بوی مشمئز کننده سقوط به مشامتان نخورده؟

 

نمایندگان و مسئولان استان اردبیل برای احقاق حق همشهریشان (سرمربی پرسپولیس)!! مجلس را به هم ریخته اند ،در استان گیلان و شهر انزلی با پرافتخار ترین و محبوبترین تیم شمال کشور به مانند یک بچه سرراهی برخورد میشود! انگاری که همه میخواهند سر به تنش نباشد!! نمیخواهیم بدبین باشیم اما اتفاقات فینال جام حذفی و بلاهایی که بعد از آن بر سر ملوانان آمده و داوریهای بودار و تصمیمات کمیته انضباطی و بی توجهی و بی اعتنایی مسئولان و… ما رابه نتایجی میرساند که دوست نداریم باورش کنیم…بگذریم!

 

آقایان هرچه زودتر دست بکار شوید و به داد این تیم مظلوم برسید و بجای نشستن و حرف زدن های بی ثمر ، تحرکات مثبت خود را برای خروج از بحران انجام دهید که وقت خیلی خیلی تنگ است. همه چشم امید و آرزوی مردم انزلی و فوتبالدوستان استان به این تیم ریشه دار و بزرگ است و نمیخواهند شاهد پرپر شدن قوی سپیدشان باشند که اگر خدای ناکرده و زبانمان لال چنین اتفاقی بیفتد ، مسببان آن هیچ گاه مورد بخشش خیل عظیم مردم عاشق قرار نخواهند گرفت ! یا علی.

 

 

شهرام شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)