اختصاصی – به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان ” ملوان کلاب ” عصر امروز در دفتر باشگاه جلسه رسیدگی به […]

اختصاصی – به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان ” ملوان کلاب ” عصر امروز در دفتر باشگاه جلسه رسیدگی به مشکلات تیم بانوان ملوان برگزار شد .

 

 

 

 

در این جلسه که با حضور اعضای شورای شهر بندر انزلی خانم ها مه سیما نصیری و خانم خاکپور و خانم غلامی مسئول کمیته بانوان هیئت فوتبال بندر انزلی و همچنین میکائیل تجا یکی از نخبگان تجاری شهر بندر انزلی برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه محمد صادق درودگر از مشکلات و معضلات فوتبال انزلی سخن گفت و در ادامه افزود : باید مسائل ریشه ای را برای باشگاه ملوان فراهم کنیم تا دیگر وابستگی به مشکلات  مالی نداشته باشد  وی هم چنین از طرح هایی گفت که اگر با حمایت مسئولین انجام پذیرد می تواند گام بزرگی در باشگاه ملوان باشد .

 

در ادامه جلسه مه سیما نصیری عضو شورای اسلامی شهر بندر انزلی اظهار کرد که بتواند اسپانسری برای این فصل  برای تیم بانوان تهیه کند و راهکار هایی هم جهت کسب درامد برای تیم ملوان ارئه کرد .

 

در ادامه جلسه حاج میکائیل تجا یکی از نخبگان اقتصادی شهر بندر انزلی گفت باید کارهای ریشه ای در باشگاه ملوان انجام شود و باید طرح هایی در این باشگاه اجرا کرد که برای همیشه ملوان را خود کفا کند با کمک های مقطعی نمی شود باشگاه داری کرد .

 

در پایان جلسه هم مریم ایراندوست از مشکلات تیمش در فصل پیش رو صحبت کرد و خواستار رسیدگی بیشتر به وضع اعزامهای تیم بانوان جهت انجام مسابقات و تدارکات بهتری نسبت به قبل شد و تمامی اعضای حاضر در جلسه ابراز امیدواری کردند تا بتوانند در راستای کمک به این تیم گامهای موثری را بردارند .

 

گزارش : مهران دیده بان

عکس : سمیرا برقی زاده

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)