هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: اگر این رویه ادامه داشته باشد، قطعا نیم فصل به تیم دیگری می روم. […]

هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: اگر این رویه ادامه داشته باشد، قطعا نیم فصل به تیم دیگری می روم.


محمد نزهتی در گفت و گو با خبرنگار اوج، درباره شرایط تیمش عنوان کرد: شرایط تیم خوب است. با اینکه در تبریز باختیم اما اوضاعمان مناسب است و تمرینات خوبی انجام می دهم فقط شرایط برای خودم زیاد جالب نیست.


وی ادامه داد: نمی دانم چرا به یک نیمکت نشین تبدیل شده ام. بعد از مصدومیتی که از ناحیه دست به سراغم آمد، شرایط برایم عوض شد و خیلی کم بازی می کنم. من با کلی آرزو به نفت آمدم و بازیکنی نیستم که با ۴، ۵ بازی راضی شوم. شرایط اینطور پیش برود تمام آرزوهایم از بین می رود و به تیم ملی هم نمی توانم برسم.


هافبک نفت تهران همچنین گفت: نیمکت نشینی من فنی نیست زیرا تمرینات ویژه ای نیز انجام می دهم و در شرایط بدنی بسیار خوبی قرار دارم. من همیشه در ملوان فیکس بودم و تحمل این شرایط برایم سخت است. بازیکنی نیستم که بخواهم برای تیم حاشیه درست کنم و برخی مسائل را نمی توانم بگویم اما باید یک تصمیمی بگیرم چون  فوتبالم دارد نابود می شود.


نزهتی در پاسخ به این پرسش که آیا به جدایی از نفت تهران فکر می کند، تاکید کرد: نمی دانم. باید با برخی از دوستانم مشورت کنم و ببینم چه می شود. تا نیم فصل کاری نمی کنم اما اگر این رویه ادامه داشته باشد، قطعا نیم فصل به تیم دیگری می روم. من پیشنهادات خوب دیگری نیز داشتم اما با هدف نفت را انتخاب کردم و نمی دانم چه باید بکنم.


وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چرا با گل محمدی صحبت نمی کند، عنوان کرد: نمی دانم با این کار چیزی درست می شود یا همه چز خراب تر می شود. نمی خواهم تصمیم احساسی بگیرم که به ضررم تمام شود.


نزهتی در پایان درباره دیدار تیمش مقابل فولاد گفت: فولاد صدرنشین است و شرایط خوبی دارد. با این حال تیم ما برای پیروزی بازی می کند و انشاءالله بتوانیم ۳ امتیاز این دیدار را مال خود کنیم.

 

منبع : اوج نیوز