فردا ؛ جلسه هیئت مدیره ملوان: گودبای اسکوکیچ؟

اسکوچیچ بلافاصله بعد از بازی ملوان و فولاد به علت ناراحتی معده راهی کرواسی شد. قوی سپید حالا بی سرمربی […]

اسکوچیچ بلافاصله بعد از بازی ملوان و فولاد به علت ناراحتی معده راهی کرواسی شد. قوی سپید حالا بی سرمربی است و ناخدا پورغلامی نزدیک ترین گزینه برای سکانداری ملوانان محسوب می شود

سایت گل – در آخر بازی با فولاد بود که آبای ها با شعار ملوی: گود بای اسکوچیچ، غزل خداحافظی را با این سر مربی ناموفق کروات خواندند. دراگان بلافاصله بعد از بازی ملوان و فولاد به علت ناراحتی معده راهی کرواسی شد. قوی سپید حالا بی سرمربی هست و ناخدا فرهاد پورغلامی نزدیک ترین گزینه برای سکانداری ملوانان محسوب می شود.

 

(سه شنبه) جلسه هیات مدیره ملوان تشکیل می شود و خروجی این جلسه حاوی خبر مهمی برای هواداران خواهد بود که این روزها نتایج بسیار ضعیف ملوان، اصلا دل و دماغی برای آنها باقی نگذاشته است، این را با گشتی کوتاه در شهر می توان متوجه شد؛ جایی که سوت بلند کشتی ها در موج شکن و بلوار ، توجه عابران را به خود جلب نمی کند.

 

یکسال پیش در چنین روزهایی بندر در اوج آسمان سر می سایید و رویای آسیایی شدن ذهن بندر نشینان را به خود مشغول ساخته بود . اما حالا چه؟ آبای ها می خواهند تیمشان کمر راست کند و آنها سر خمیده شان را بلند کنند .

 

بدون شک سرمربی جدید قوی سپید کار بسیار دشواری خواهد داشت، اما حالا وقت خوبی برای ایجاد تغییر است، هم بازی با استقلال تهران به تعویق افتاده و هم به خاطر اردوی تیم ملی، بازی بعدی ملوان ۲۵ مهر ماه با تیم گسترش فولاد تبریز در بندرانزلی برگزار می شود.

 

جو عمومی در انزلی موافق با بازگشت فرهاد پورغلامی به خانه است، مانع بزرگ بر سر این بازگشت، کسب موافقت تراکتوری ها است. مجید جلالی که فعلا با جدایی پورغلامی مخالفت کرده، اما احتمال این که مدافع بلند بالای ملوان در دهه ۶۰ و ۷۰ دوباره به سن سیروس برگردد بسیار زیاد است، مردی که بعد از ۲۰ سال در خرداد ۱۳۹۰ قوی سپید را فینالیست جام حذفی کرد.

 

منبع : سایت گل – کاوه چلمبری

 

دیدگاه هواداران درباره این مطلب

رسول خطیبی : من بازیکنانی داریم که در یک بازی حدود ۱۲ کیلومتر میدوند و این برای من بسیار خوب و امیدوار کننده است.

0

0

از بیان مطالب زیر هدف خاصی ندارم ولی در هر صورت خواندن افکار یکی از بهترین بازیکنان دنیا در مورد نتایج تیمی جالب هست.

در مطلب رسول خطیبی هم اصلا هدف مقایسه مربیان با هم و یا زیر سئوال بردن بازیکنان نیست.
به هر حال تناقضاتی هست که در ذهن هر هواداری پیش میاید.
اینکه ما خیلی راحت با یک برد یا باخت به سرمربی و بازیکنان ( چه تشویق و چه توهین ) میکنیم و خیلی راحتر از این حرفها مدیر عامل و سرمربی و مهمتر از همه بازیکن جابجا می کنیم . عزل میکنیم . منصوب میکنیم بدون اینکه نقش و وظیفه هواداری خودمون رو به نحو احسن انجام بدیم …..
البته منکر احساسات و تعصب و غیرت هوادارا نمیشم باید سرنوشت تیم محبوب برامون مهم باشه ولی ای کاش یه روزی برسه که حرفه ای تر از اینها باشیم. باور کنید به این راحتی ها نیست که یک بازیکن بی غیرت ، یک مدیر بی کفایت و یک سرمربی بدون دانش قلمداد بشه.
امیدوارم که خرد جمعی راهکاری را برای برون رفت از این وضعیت بیابد.
در ضمن یادآور میشوم که ظاهرا در خبرها آمده که دراگان خواهان جذب دو بازیکن میباشد. فکر کنم کاملا متوجه هستید که بازیکنان مورد نظر دراگان باید در چه پستی به خدمت گرفته شوند.
به امید اینکه قوی سپید خزرمون رو دوباره بر فراز شهر، استان و کشور ببینیم.

0

0

منکر محبوبیت و محجوب بودن پور غلامی نیستیم اما سال ۹۰ با هافبک بازیسازی مثل محسن مسلمان، فوروارد درجه یکی مثل اولادی ، و مدافع راست مستحکمی همچون ابوالحسن جعفری ، هافبک جنگنده ای مانند پژمان نوری به این عنوان رسید. که اکثر این بازیکنان هم اکنون در ۴ ، ۵ تیم اول لیگ دارن بازی میکنن.پس صرفا نمیتونیم همه رو از سرمربی وقت بدونیم.
آقا اصلا هر کس میخواد سرمربی بشه یا بمونه حرفی نیست فقط اینو بدونید این تیم از لحاظ بازیکن متعادل نیست و یا به اصطلاح جنسش جور نیست .
در ضمن تجربه و سوابق ادوار گذشته نشون داده که از همین الان اگر خدای ناکرده با تعویض سرمربی هم تیم نتیجه نگیره توجیه هایی مبنی بر عدم نتیجه گیری سرمربی جدید هم مشخصه. همین ماها نبودیم بعد از باخت مفتضحانه جام حذفی در تهران و عدم نتیجه گیری احمدزاده ( که در هفته ۶ بعد از باخت ۲-۰ به سپاهان در انزلی ) با خواست خود ما با برکناری فرهاد سرمربی شد. اخرش هم گفتیم برکناری فرهاد اشتباه بود اگر زمان میدادیم بهتر میشد. آیا خود ماها نبودیم؟ چرا راه دور میریم!!! چقدر دور باطل بزنیم؟ تکلیف ما با خودمون هم معلوم نیست!! آقا اصلا یه چوب خشک باشه رو نیمکت هر کی میخواد باشه . لا اقل تیم نتیجه بگیره .کیا تو بازی با سپاهان تو استادیوم بودید؟؟؟ هاااان؟ به همین فرهاد پورغلامی که الان شده ناجی ملوان چه فحش هایی دادن؟ چه الفاظ رکیکی استفاده شد؟ مگه فرهاد همونی نبود که ما رو به قول خودتون بعد ۲۰ سال برد فینال؟ الان تازه فهمیدیم که فرهاد چه کار کرده؟ تموم کنید آقا . یک مشت تصمیم اشتباه و احساسی با نام تعصب و غیرت داره ریشمونو میسوزونه.اصلا هم مهم نیست کی بیاد . اینقدر باد پرچم نباشیم.خسته شدیم بخدا. حالم بعد از ۲۶ سال حضور در استادیوم از خودمون بهم میخوره.

0

0

رونالدو : مقصر ما هستیم نه سرمربی تیم
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال در پایان دربی تاکید کرد مقصر این باخت بازیکنان هستند و مربی نقشی در این شکست نداشته . ما بازی میکنیم ولی شایسته پیروزی نبودیم.در هر صورت نباید به نتایج به چشم یک درام دید ، باید از جایمان بلند شویم و سرمان را بالا بگیریم . چون بازیهای زیادی پیش رو داریم که باید در آنها پیروز شویم.همیشه نمی توان خوب بازی کرد.من هم از بازی تیم مان خوشم نیامد ولی این توجیه نیست. رونالدو ادامه داد : فکر نمیکنم که تیم ما خیلی بد باشد. باید برخی مسائل را تغییر داد. بازیکنان جدیدی در تیم داریم و استراتژیهای جدیدی را به کار گرفته ایم . این باخت به او هیچ ارتباطی ندارد و مسئول باخت خود ما هستیم .

0

0

وقتی پور غلامی با تراکتور قرارداد داره چرا به نصرت میدون داده نشه .چرا کادر فنی فعلی تقویت نشه ؟ مگه سال قبل همین شعارها رو عیله پورغلامی ندادند؟
تجربه کار در کنار جلالی و بازی در آسیا می تونه تجربه های گرانبهایی برای پور غلامی داشته باشه تا سالهای آینده به کار ملوان بیاد .

0

0

قطعا تغییر مربی دردی از ما دوا نمیکنه. باید با همین دراگان ادامه داد چون نشون داده با این بازیکنان بی کیفیت بد کار نکرده و اگر اشتباهات داوری نبود الان ما ۷ امتیاز بیشتر داشتیم و دراگان می شد بهترین مربی دنیا مخصوصا بازی با فولاد که با همون بازی ضعیف اگه داور میذاشت بازی رو برده بودیم پس دنبال فرهاد نباشیم که قطعا اون هم با این بازیکنان بهتر نتیجه نمیگیره و دور باطل می زنیم

0

0

سلام آبایان
به نظر من مشکل از کمبود بازیکن تاثیر گذار هست و نه سرمربی
به نظرم بهتر هست برای گرفتن بازیکن پول خرج شود

0

0

فرهاد خان جای خود بهترین مربی دنیا وقتی ابزار و بازیکن لازم رو نداره کاری نمیتونه از پیش ببره
ما بیشتر از مربی به بازیکن نیاز داریم

ایران تا ابد ملوان

0

0

ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو

*

code