بازیکن تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال ایران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت […]

بازیکن تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال ایران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت خودش، تیم ملی و اردوی آلمان به نکاتی اشاره کرد.

 

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سعید عزت اللهی بازیکن تیم لیگ برتری ملوان انزلی که در تیم ملی زیر۱۷ سال ایران هم بازی می کند، درباره اردوی آلمان تیم ملی می گوید: بازیهای بسیار خوب با حریفانی قدرتمند تدارک دیده شده بود که در آمادگی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۳ امارات موثر بود.

عزت اللهی که دربازیهای دوستانه ملی در آلمان چند پاس گل داده و گل اول ایران مقابل دوسلدورف را با یک شوت ۳۵ متری به ثمر رسانده است گفت: همه بازیکنان تیم ملی هم قسم شده اند تا در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم از گروهمان صعود کنیم و همچنین تا مراحل بالاتر برویم. در تیم همدلی حرف اول را می زند و این می تواند برای عامل موفقیت و صعود ازمرحله گروهی به مراحل یک هشتم و یک چهارم و حتی نیمه نهایی و فینال باشد.

بازیکن تیم ملی ادامه داد: مقابله با بازیکنان تیمهای قدرتمند باشگاهی آلمان در اردوی آلمان به ما اعتماد به نفس بیشتری داد و بازیکنان با دو پیروزی و دو مساوی که تا این لحظه بدست آورده اند، محک خوبی خورده اند. با توجه به فیلم هایی که از بازی با اتریش دیده ایم بازی تیم ملی اتریش با تیم ملی آلمان شباهت زیادی دارد و با چند بازی که انجام دادیم می توانیم با آمادگی کامل به در امارات به مصاف اتریش برویم.

عزت اللهی در پایان گفت: فدراسیون، کمیته جوانان و مربیان ملی برای ما بازیکنان زحمات زیادی می کشند و امیدواریم که در جام جهانی با بازیهای خوب و درخشان، زحمات همه را جبران کنیم.