مربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی گفت: با توجه به اینکه ملوان فوتبالیست دانشجو ندارد نمی‌توانستیم در مسابقات دانشجویان جهان […]

مربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی گفت: با توجه به اینکه ملوان فوتبالیست دانشجو ندارد نمی‌توانستیم در مسابقات دانشجویان جهان شرکت کنیم

 

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با فارس، درباره درگیری‌های پیش آمده بازیکنان ملوان با استقلال در هفته سوم لیگ برتر فوتبال بانوان، گفت: با تمریناتی که داشتیم انتظار نتیجه خوب هم وجود داشت. بازی مقابل استقلال سخت بود و آنها ۱۰ نفره دفاع می‌کردند. از طرفی زمین بازی هم کوچک بود خوشحالم که ۳ امتیاز بازی را گرفتیم.


وی درباره مبنی بر اینکه بازیکنان ملوان باعث ایجاد درگیری شدند، اظهار داشت: این مسابقه هم نماینده و هم ناظر داشت. ملوان سابقه زیادی در لیگ و بازی‌های برون‌مرزی دارد بنابراین اسیر حاشیه‌هایی که از بیرون وارد می‌شود، نخواهد شد. من هم ترجیح می‌دهم در این خصوص صحبت نکنم.


مربی تیم فوتبال ملوان در پاسخ به این سوال که چرا این تیم در تورنمنت اوکراین و بازی‌های دانشجویان جهان شرکت نکرده، اظهار داشت: چند ماه پیش به ما گفتند تیم‌های اول و دوم لیگ می‌توانند در تورنمنت اوکراین شرکت کنند، همان موقع گفتیم به دلیل تداخل با مسابقات لیگ و کلاس مربیگری شرایط حضور در این تورنمنت را نداریم. این تورنمنت چهارجانبه ۷۰ میلیون تومان هزینه داشت.


ایراندوست افزود: درباره مسابقات دانشجویان جهان هم چون فوتبالیست دانشجو نداریم ترجیح دادم شرکت نکنیم. اگر می‌خواستیم در این مسابقات شرکت کنیم یا باید تقلب می‌کردیم و یا دانشجویان تیم‌های دیگر را می‌بردیم.