خبرگزاری تسنیم: حسین هدایتی گفت: اگر چه من عاشق پرسپولیس هستم اما استقلال روز چهارشنبه نماینده ایران است و باید […]

خبرگزاری تسنیم: حسین هدایتی گفت: اگر چه من عاشق پرسپولیس هستم اما استقلال روز چهارشنبه نماینده ایران است و باید از این تیم حمایت کرد.

حسین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر اف سی سئول عنوان کرد: اگر چه استقلال در بازی رفت با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد اما این تیم با کادرفنی و بازیکنان خوبی که در اختیار دارد می‌تواند این نتیجه را جبران و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

 

وی اظهار داشت: همه می‌دانند که من عاشق پرسپولیس هستم و این تیم را عاشقانه دوست دارم اما وقتی پای منافع ملی به میان می‌آید رنگ‌ها معنا ندارد. استقلال روز چهارشنبه نماینده ایران است و همه باید از نماینده فوتبال ایران حمایت کنیم. حضور ۱۰۰ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی می‌تواند تاثیر فراوانی در بالا رفتن روحیه بازیکنان استقلال داشته باشد.

 

هدایتی گفت: با توجه به اینکه استقلال متعلق به وزارت ورزش است طبق نظر صالحی امیری سرپرست محترم وزارت ورزش و جوانان هر کمکی که از دستم برآید برای موفقیت استقلال انجام می‌دهم. قبلا نیز گفته‌ام سرباز نظام هستم و برای به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس ایران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم.