مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: اعضای شورای شهر انزلی در انتخابات می‌گفتند هوای ملوان را داریم.           […]

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: اعضای شورای شهر انزلی در انتخابات می‌گفتند هوای ملوان را داریم.

 

 


 

 

 

 

صادق درودگر اظهار داشت: باشگاه ملوان با مشکلات مالی مواجه است. من از ابتدای فصل تا به امروز به تنهایی تلاش کردم تا مشکلات مالی به حداقل برسد و برای کمک گرفتن با مسئولان دولتی و استانی هم مذاکرات زیادی انجام داده‌ام. شما هیچ مدیر مرتبط با مشکل باشگاه را پیدا نمی‌کنید که من با او جلسه نگذاشته باشم برخی وعده دادند و برخی وعده هم ندادند منتظر بودم دولت کمی مسائل بین‌المللی‌اش انجام شود تا پیگیر نامه احمدی‌نژاد برای مساعدت حتمی و دستور در زمان وی بشوم، به نهاوندیان، ترکان، نجفی، سرپرست وزارت ورزش، استاندار و … نامه نوشته و پیگیری کردم.

 

به گزارش فارس ، وی ادامه داد: اکنون از خسته‌بند نماینده محترم مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی می‌خواهم که در این راه به باشگاه ملوان کمک کند، با توجه به حضور ایشان در مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه ایشان می‌تواند برای حل مشکلات مالی ملوان اقدام‌های موثری انجام بدهند. ایشان به عنوان نماینده مردم مطالبات آنها را خوب می‌شناسد و چنانچه ایشان بخواهند مطمئناً می‌توانیم به هدف نزدیک شویم و درآمد پایدار برای ملوان ایجاد کنیم. اعضای محترم شورای شهر همگی در هنگام انتخابات اعلام کردند که حامی ملوانند و حتی در پوسترها و بنرهایشان در شهر عکس ملوان را گذاشتند و شعارشان این بود “ما هوای ملوان را داریم” خوب اکنون پیشنهاد ما برای حمایت از ملوان روی میز اعضای محترم است و صمیمانه از این دوستان می‌خواهم با پیشنهاد ما موافقت کنند.

 

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: خسته‌بند می‌داند که مردم انزلی چقدر تیم ملوان را دوست دارند و با این تیم زندگی می‌کنند بنابراین ایشان قطعا به باشگاه ملوان کمک خواهند کرد تا مشکلات مالی باشگاه به حداقل برسد. در این زمینه شاید بیشترین روی سخن من در آینده با وزیری است که برای وزارت ورزش و جوانان معرفی شده و رای اعتماد مجلس محترم را می‌گیرد زیرا جوانان بندر انزلی با ملوان زندگی می‌کنند و باید با تمام قوا از این تیم حمایت کنند و من بیشترین انرژی خود را در این محور متمرکز خواهم کرد ولی اینجا باید بگویم ما به فولاد بر اثر اشتباهات داوری باختیم ولی بهترین افراد میدان هواداران بودند که بهترین تشویق و بیشترین حمایت را از تیم شهر خود کردند.