به گزارش خبرگزاری فارس ، حسین فرکی پس از برتری دو بر یک فولاد مقابل ملوان گفت: یک بازی خوب را […]

به گزارش خبرگزاری فارس ، حسین فرکی پس از برتری دو بر یک فولاد مقابل ملوان گفت: یک بازی خوب را از هر دو تیم شاهد بودیم البته من پیش‌بینی می‌کردم که ملوان در خانه‌اش به دنبال جلب رضایت هوادارانش بوده و هرگز ضد فوتبال بازی نمی‌کند.

 

وی ادامه داد: برای این بازی برنامه داشتیم و در مجموع توانستیم در آغاز مسابقه با یک روش هجومی ملوانی‌ها را وادار به عقب‌نشینی کنیم ضمن اینکه می‌دانستیم مشکلمان برای پیروزی تنها یک گل است و با صحبت‌هایی که در بین دو نیمه انجام دادیم، کاری که باید انجام می‌شد به وقوع پیوست.
فرکی یادآور شد: بازیکنانم با یک بازی خوب و روان در نهایت به گل رسیدند و توانستیم ۳ امتیاز با ارزش مسابقه را به دست آوریم. شدیدا به این ۳ امتیاز نیاز داشتیم و از سوی دیگر ملوان هم برای خروج از بحران این ۳ امتیاز را می‌خواست.
سرمربی فولاد یادآور شد: فکر می‌کنم از نظر نتیجه و ارائه یک بازی روان موفق بودیم. برای ۳ امتیازی که به دست آوردیم خوشحالم و برای ۳ امتیازی که ملوان از دست داد ناراحتم.
وی در مورد اینکه آیا به واقع تیمش مستحق کسب ۳ امتیاز این مسابقه بود یا خیر؟ گفت: قشنگی فوتبال این است که حتی زمانی که تیمی، تیم برتر میدان نیست می‌تواند برنده باشد و شاید تیم برتر با بدشانسی بازی را واگذار کند اما امروز فولاد بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت و از لحاظ فوتبالی حقمان این برد بود.