سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اشتباه محسن قهرمانی فصل گذشته مقام دومی را از تیم ما گرفت. به گزارش […]

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اشتباه محسن قهرمانی فصل گذشته مقام دومی را از تیم ما گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی با ملوان اظهار داشت: بارها گفته‌ام که در لیگ بازی ساده نداریم و هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد و هر مسابقه اهمیت خاص خودش را دارد. به جایگاه مان در جدول نگاه نمی‌‌کنیم و برای ملوان احترام خاصی قائلم، تیمی که خوشنام است و من ارادت خاصی هم به مردم انزلی دارم اما آمده‌ایم که برنده شویم.

وی ادامه داد: می‌دانم ملوان نسبت به گذشته در شرایط خوبی نیست. هم از نظر مالی و هم از نظر جایگاهش در جدول و هم بازیکنانی که از دست داده است. رتبه سیزدهمی در شأن ملوان نیست اما ما می‌خواهیم یک بازی تماشاگرپسند انجام دهیم و به دنبال ۳ امتیاز هستیم. دوست ندارم بازنده بازی باشیم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: بختیار رحمانی محروم است و ایوب والی، عباس محمدرضایی و بدرلو مصدومان تیم ما هستند.

سرمربی فولاد در مورد افشاگری‌هایی که در برنامه ۹۰ در مورد داوری انجام شد و صحبت‌هایی که علی دایی مطرح کرد، گفت: در چند سال اخیر این مسئله رخ داده است، اما این بار حادتر بوده است، در حیطه وظایف من نیست که در این زمینه صحبت کنم اما اگر این مسائل واقعیت داشته باشد اتفاق بدی در فوتبال رخ داده است و امیدوارم بتوانیم ریشه این اتفاقات در فوتبال را بخشکانیم و متخلفان را با محرومیت سنگین جریمه کنیم.

وی در مورد اینکه چرا در تیم‌های بزرگ این اتفاقات بیشتر نمود دارد، گفت: از ماست که بر ماست. آنقدر به تیم‌های بزرگ می‌پردازیم، به آنها اهمیت می‌دهیم، تمرینات آنها را تعقیب می‌کنیم و در موردش مطلب می‌نویسیم که اشتباهات داوری در بازی‌های آنها بزرگنمایی می‌شود. در حالی که اگر حساسیت نسبت به همه تیم‌ها یکسان باشد، اشتباهات داوری برای دیگر تیم‌ها نیز به چشم می‌آید. در روزنامه‌ها خواندم یک بازیکن برای بازی برگشت پرسپولیس و سپاهان خط و نشان کشیده است. متأسفانه این مسائل مدیریت نمی‌شود. فوتبال ما در کل حول و حوش چند تیم دور می‌زند.

فرکی تصریح کرد: همین محسن قهرمانی فصل گذشته در بازی فولاد و تراکتورسازی اشتباهی مرتکب شد که به ضرر تیم ما شد و  در نهایت ما مقام دومی را از دست دادیم و اوتی که به نفع ما بود را به سود تراکتورسازی اعلام کرد و همان توپ گل شد.

وی در مورد اینکه فدراسیون می‌تواند با این تخلفات به طور کامل برخورد کند، گفت: فکر نمی‌کنم این طور باشد.