سرمربی ملوان از مردم انزلی خواست که این تیم را حمایت کنند.     به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) […]

سرمربی ملوان از مردم انزلی خواست که این تیم را حمایت کنند.

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی با فولاد، گفت: ما در بازی فردا امیر حسین فشنگچی را به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار نداریم و دو مهاجم ما دغاغله و جلال رافخایی، بازیکنان مصدومان هستند. به طور حتم وقتی که ما این بازیکنان را در اختیار نداریم، کمی از زهر خط حمله ما کم می‌شود، ولی بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای داریم که فردا جایگزین آنها هستند.

 

وی در ادامه گفت: ما در بازی با نفت تهران در نیمه دوم بهتر ظاهر شدیم و توانستیم چند حمله روی دروازه‌ آنها انجام دهیم، ولی در نیمه اول کمی خشمگین بودیم و شرایط معمول را نداشتیم. من همیشه به تعادل تیمی فکر می‌کنم. نه این که طوری باشد که تیم حمله کند، ولی در دفاع انسجام نداشته باشد. ما در دو بازی اخیر خود خیلی منسجم بازی کردیم و سبک بازی این چنینی را می‌پسندم.

 

اسکوچیچ در ادامه، گفت: ما در خانه بیشتر به فکر حمله کردن هستیم و به همین دلیل ممکن است روی ضد حملات غافلگیر شویم، ولی در بازی‌های خارج از خانه تمرکز ما روی ضد حمله است. البته ما در پست دفاع دچار کمبود بازیکن هستیم و اگر هم بازیکنانی در این خط در آینده مصدوم داشته باشیم، مجبوریم که از مازیار زارع در این پست استفاده کنیم.

 

وی در پایان با بیان این که برای من ماندن و نتیجه‌ گرفتن در لیگ مهم است، گفت: ما در نیم فصل حتما نیاز به بازیکن داریم. ما در فصل پیش بازیکنان زیادی را از دست دادیم. تمام سعی خودم را می‌کنم تا تیمم را ارتقا دهم. صادقانه می گویم که می‌خواهم در اینجا خوب کار کنم و این را همه باید بدانند که در این تیم هیچ دستی وجود ندارد و فقط من هستم که تصمیم می گیرم. ما هفته‌ به هفته‌ تمام سعی مان را می‌کنیم و می‌جنگیم. از مردم و هوادارانمان می‌خواهم که ما را حمایت کنند و آنهایی هم که ما را حمایت نمی‌کنند این انگیزه را به ما می‌دهند که به خاطر آنها بجنگیم تا راضی به حمایت‌مان شوند.