داوران: – محسن ترکی ، تورج عیوض محمدی ، اسد حاج محمد و رضا عادل   محسن ترکی از سال ۱۳۷۹ […]

داوران:

– محسن ترکی ، تورج عیوض محمدی ، اسد حاج محمد و رضا عادل

 


محسن ترکی از سال ۱۳۷۹ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش بین المللی (۲۰۰۳) است. ترکی از سال ۱۳۶۸ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. ترکی در رشته تربیت بدنی و در مقطع کارشناسی تحصیل کرده و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی است و البته وی به عنوان معلم ورزش در حال فعالیت است . این داور بین المللی دارای ۱۳ قضاوت در دیدار های رسمی فیفا بوده است و تا کنون ۴۶ بازی را در کشورمان قضاوت کرده است و در این ۴۶ بازی ۱۷۶ کارت زرد و ۱۵ کارت قرمز از جیب خود در طول قضاوت خویش بیرون کشیده است .

ناظر داوری:

– حسین خوشخوان

محرومان:

– امیرحسین فشنگچی (ملوان) ، بختیار رحمانی (فولاد)

مصدومان:

– مهدی دغاغله (ملوان) ، سید جلال رافخایی ، (ملوان) – بدرلو (فولاد)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۹ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد و با برد می تواند تا رده یازدهم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده پانزدهم وجود دارد.

آخرین دیدار :

– نفت تهران ۰ – ۰ ملوان انزلی

– فولاد ۴ – ۱ سایپا

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

 

ملوان۳۰% این مسابقات را با برد(۶)، ۳۰% را با مساوی(۶) و ۴۰% را با شکست(۸) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :


 

عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و فولاد در دوره دهم لیگ برتر در انزلی می باشد که با نتیجه ۱ بر ۰ به صعود ملوان به پایان رسید، تک گل ملوان در این دیدار رو پویا نزهتی در دقیقه ۵۸ به ثمر رساند.


مصاحبه :


– دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان پیرامون دیدار با تراکتورسازی در تبریز گفت: ” باید تراکتورسازی را ببریم تا از شرایط بدی که هفته قبل بوجود آمده فاصله گرفته و ملوان را از انزوا خارج کنیم. ملوان توانایی زیادی دارد باید از بحران خارج شویم به همین دلیل به پیروزی در برابر تراکتور احتیاج داریم و تلاش می کنیم با شکست این حریف سرسخت و کسب سه امتیاز بازینتیجه هفته قبل را از خاطرات پاک کنیم.”


– امیر حسین فشنگچی مدافع چپ پای ملوان نیز درباره دیدار برابر تراکتور گفت: “مدافع ملوان درباره دیدار با تراکتورسازی عنوان کرد: بازی بسیار سختی با تراکتورسازی داریم. این تیم مدعی است و اما باید نتیجه خوبی بگیریم و قطعا برای کسب امتیاز به تبریز می رویم.”

 

 

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، عزیز معبودی ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع(C)، محسن یوسفی، مهدی شیری  ، سهیل رحمانی و آرمان رمضانی .


اعداد و ارقام:

 

 

رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در انزلی جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۱۶ از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت سید حسین زرگر، مهدی عالیقدر و امیر بهرام حسینی برگزار شد و در حالیکه ملوان تا لحظات پایانی دیدار ۲ برد ۱ پیش بود در ثانیه آخر دیدار دروازه خود را باز شده دید و برد را از دست داد. گل های ملوان را در آن دیدار پژمان نوری و سید جلال رافخایی به ثمر رساندند.

آفساید:

– ملوان تا کنون ۵ بار در انزلی موفق به برد شده و فولاد نیز ۲ بار در انزلی ملوان را شکست داده است، آخرین برد فولاد به ۹ سال قبل بر می گردد!

– در بازی های دو تیم در لیگ برتر تاکنون ۳۰ گل رد و بدل شده که سهم هر دو تیم ۱۵ گل می باشد!

-جلال رافخایی با مصدومیت در تمرین روز قبل از مسابقه این دیدار را از دست داد .


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)