مهدی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر شرایط تیم […]

مهدی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر شرایط تیم در حال حاضر خیلی خوب است و بازی‌های بسیار مناسبی را انجام می‌دهیم، خوب هم نتیجه گرفتیم و الحمد‌الله در صدر جدول هستیم.

 

 

وی در مورد اینکه پیروزی پر گلی را مقابل سایپا کسب کردند، اظهار داشت: تیم‌هایی که مقابل ما قرار می‌گیرند دست و پا بسته نیستند، شاید کسی باور نمی‌کرد ما ۴ گل به سایپا بزنیم اما از موقعیت‌های خود بهترین استفاده را بردیم و عملکردمان بسیار خوب بود.

هافبک فولاد در مورد اینکه آیا می‌توانند به حضور خود در صدر جدول تداوم ببخشند، عنوان کرد: تلاش می‌کنیم قهرمان شویم، چند بازی را الکی از دست دادیم و فکر می‌کنم تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از رقیب‌های خود فاصله بگیرد. ما خیلی از بازی‌ها را الکی از دست دادیم و باید دقت بیشتری کنیم.

نوری در مورد اینکه هواداران کمی در دیدارهای خانگی به ورزشگاه می‌آیند و حسین فرکی نسبت به این موضوع اعتراض کرده است، عنوان کرد: خود من هم از این مسئله ناراحت هستم و به عنوان بازیکن غیربومی چنین چیزی را دوست ندارم، در هر شهری که هوادار دارد حتی اگر تیمشان در وسط جدول باشد افرادی زیادی به ورزشگاه می‌آیند اما تماشاگران ما با وجود اینکه در صدر هستیم حضور کمی دارند، مقابل سایپا تنها حدود ۱۵۰ نفر در ورزشگاه بودند. وقتی که یک بر صفر عقب افتادیم دیدم برخی که نمی‌دانم هوادار فولاد هستند یا نه علیه ما شعار می‌دادند و این برای تیمی که در صدر جدول است اصلا خوب نیست.

وی در مورد دیدار مقابل ملوان عنوان کرد: ملوان بازیکنان خوبی دارد اما اینکه چرا نتیجه نمی‌گیرد را نمی‌دانم دلیلش چیست. آنها هواداران خوبی دارند و کار مقابل این تیم در خانه سخت است، انشاء‌‌الله بتوانیم در این مسابقه پیروز شویم و دست پر به خانه برگردیم.