اختصاصی – سهیل رحمانی بازیکن ۲۵ ساله ی اهلِ شهرستان فومن در این فصل بازیهای بسیار خوبی را در ملوان […]

اختصاصی – سهیل رحمانی بازیکن ۲۵ ساله ی اهلِ شهرستان فومن در این فصل بازیهای بسیار خوبی را در ملوان به نمایش گذاشت . رحمانی مقابل مس کرمان ۱ گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد ، او در بازی با سایپا نیز یک پنالتی از حریف گرفت و در بازی آخر مقابل نفت تهران نمایش بسیار خوبی در زمین ارائه داد و نشان داد که می تواند مهره ی قابل اتکایی برای ملوان باشد . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” با بازیکن شماره ۱۷ ملوان گفتگویی را ترتیب داد که می توانید در ادامه مطالعه نمایید .

 

 

ملوان کلاب : از کدام رده ی سنی در ملوان حضور داری و چطور به بزرگسالان ملوان آمدی ؟

 

تقریبا ۱۰ سال پیش بود و اولین سال رده ی جوانان حضور داشتم که به ملوان آمدم . پیش از آن در فومن و بعد در تیم طولمات صومعه سرا بازی می کردم و سپس به جوانان ملوان آمدم و زیر نظر نادر عزت الهی تست دادم ، ایشان به دنبال بازیکن چپ پا بودند و من هم در تستی که بود هم گل زدم و هم پاس گل دادم و به این ترتیب به ملوان پیوستم . حدودا ۵ سال پیش وقتی سرباز بودم در تیم ملوان نوین بازی می کردم به سرمربیگری آقای قدیربحری ، آن موقع تازه از آموزشی آمده بودم که ۳ تا بازی با تیم بزرگسالان ملوان انجام دادیم که آقای احمدزاده سرمربی بودند ، با اینکه تمرین نداشتم در این ۳ بازی نمایش خوبی داشتم و ایشان مرا به بزرگسالان بردند . ۵ ماه در تیم تمرین کردم و آقای احمدزاده دوباره مرا به ملوان نوین فرستاند . برایم سخت بود که بعد از ۵ ماه تمرین با بزرگسالان به ملوان نوین بروم . با این وجود در کنار آقای قدیربحری در ملوان نوین به کارم ادامه دادم ، ایشان واقعا کمک زیادی به من کردند طوری که بعضی مواقع حتی تا فومن دنبالم می آمدند برای تمرین چون می دانستند شرایط رفت و آمد برایم خیلی سخت است . در آن فصل در لیگ گیلان ۱۲ گل زدم و ۱۵ پاس گل دادم و آقای پورغلامی که سرمربی ملوان شدند مرا مجددا به بزرگسالان بردند و از آن موقع در خدمت بزرگسالان ملوان هستم .

 

ملوان کلاب : چند وقتی هم در تمرینات داماش شرکت کردی ؟

 

بله فصل پیش بود که آقای هدایتی به انزلی آمدند و با توجه به بازیکنانی که جذب شده بود کادرفنی مرا نخواستند و با توجه به اینکه زمان زیادی به پایان نقل و انتقالات باقی نمانده بود ، واقعا داغون و بهم ریخته بودم  و هیچ راهی جز این نداشتم و با آقای هرندی صحبت کردم و ایشان گفتند که به من نیاز دارند ، من هم راه دیگری نداشتم و به تمرینات این تیم رفتم ، باور کنید من اصلا دوست نداشتم از ملوان جدا شوم در واقع برایم راه دیگری باقی نمانده بود و شرایط بدی داشتم که درکش سخت است ، زیرا تمام زندگی من فوتبال است و هیچ منبع درآمدی جز این ندارم و چشم همه ی خانواده به من است . بعد این همه مدت که از جوانان در ملوان بودم انتظار نداشتم مرا کنار بگذارند اما این اتفاق افتاده بود ، به هر حال در تمرینات این تیم شرکت کردم تا اینکه دوباره آقای پورغلامی تصمیم گرفتند به ملوان برگردم و من نیز به ملوان برگشتم .

 

ملوان کلاب : چند فصل دیگر با ملوان قرارداد داری ؟

 

به جز این فصل یک فصل دیگر با ملوان قرارداد دارم .

 

ملوان کلاب : فصل پیش در اکثر بازیها که به میدان رفتی دفاع چپ بودی ، اما این فصل به پست اصلی ات برگشتی .

 

به هر حال پس من هافبک است اما فصل گذشته بنا به شرایط تیم که در پست دفاع چپ با کمبود یار مواجه بودیم و با توجه به مصدومیت علی رمضانی تصمیم بر این شد که من دفاع چپ بازی کنم ، من در این پست اصلا راحت نبودم و دوست داشتم هافبک بازی کنم اما شرایط تیم اینگونه ایجاب می کرد ، من دوست دارم پاس گل بدم ، گل بزنم و دریبل بزنم ، اینها برایم در فوتبال هیجان انگیز تر است .

 

ملوان کلاب : به نظر می رسد دراگان به بازی ات اعتقاد خاصی دارد ، این را می شد از تمرینات پیش فصل متوجه شد .

 

بله خوشبختانه آقای اسکوچیچ از روزی که آمدند به بازی ام اعتقاد داشتند و با من صحبت می کردند و می گفتند می توانی هر روز بهتر شوی ، با این وجود در ۴ بازی اول لیگ اصلا بازی نکردم منتظر اولین فرصت بودم تا خودم را نشان دهم ، تا بازی پرسپولیس که در نیمه دوم به زمین آمدم و خودم حس می کنم نمایش خوبی داشتم ، از آن بازی به بعد بیشتر بازی کردم که باید مربیان و هواداران در مورد عملکردم نظر دهند .

 

ملوان کلاب : با کدام بازیکن در تیم صمیمی تری ؟

 

آرمین رحیم زاده.

 

ملوان کلاب : اتفاقا در بازی با مس بعد از گل هم به سمت او رفتی .

 

بله آرمین یک دوست واقعی است و مثل یک برادر همیشه پشتم بود ، و من خیلی دوستش دارم و دوست داشتم شادی بعد از گلم را با او تقسیم کنم به همین دلیل به سمتش رفتم .

 

ملوان کلاب : دو بازی متوالی خارج از خانه سخت را مقابل تیم های بالانشین جدول با تساوی پشت سر گذاشتید ، چطور بود بازی مقابل تراکتور و نفت ؟

 

ببینید باور کنید تیم بسیار خوبی داریم ، درست است تغییرات زیاد داشتیم خیلی از بازیکنان جوان هستند اما بچه ها هرچه دارند در زمین می گذارند ، بازی تبریز را که همه دیدند بازی چگونه مساوی شد و ما حتی می توانستیم برنده ی بازی باشیم ، بازی نفت تهران هم کسانی که آمده بودند شاهدند بچه ها ۹۰ دقیقه در زمین دویدند و با غیرت بازی کردند اگر بدشانسی و مصدومیت ها گریبان گیرمان نمی شد می توانستیم نتیجه ی بهتری نیز بگیریم .

 

ملوان کلاب : بازی با فولاد را چگونه می بینید ؟

 

ما در این فصل نتایج خوبی را در خانه نگرفتیم و به همین دلیل انگیزه ی بسیار زیادی داریم ، مهم نیست چه تیمی مقابل ما بازی می کند فولاد صدر جدولی یا تیمی ته جدولی ، ما باید این بازی را در انزلی ببریم و بهانه ای برای نبردن نداریم ، باید برای کسب سه امتیاز به زمین برویم و به کمک هواداران با پیروزی از میدان خارج شویم .

 

الگوی فوتبالی ؟

 

کریستیانو رونالدو و دیوید بکهام را خیلی دوست دارم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

 

من در این چند سال که در ملوان بودم نتوانستم آنطور که دوست دارم خودم را نشان دهم اما این فصل می تواند فصل من باشد ، میخواهم تمام تلاشم را انجام دهم تا فصل بسیار خوبی را پشت سر بگذارم و دل ملوانی ها را به دست بیاورم. تمام دلخوشی ما هواداران ملوان هستند ، اگر پشتمان باشند اگر از ما حمایت کنند مانند بازی نفت در تهران که ۹۰ دقیقه تشویقمان کردند ، می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم ، ما کسی را جز این هواداران نداریم که بهشان تکیه کنیم . از هواداران می خواهم هوای ملوان را داشته باشند .

 

 

 

میثم شاهین

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)