به گزارش پایگاه خبری سپاهان، هیئت مدیره باشگاه با توجه به درخواست های مکرر رحیمی مبنی بر استعفا از مدیریت […]

به گزارش پایگاه خبری سپاهان، هیئت مدیره باشگاه با توجه به درخواست های مکرر رحیمی مبنی بر استعفا از مدیریت باشگاه و عدم تمدید قرارداد، با استعفای ایشان موافقت نمود.

هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با سپاس از زحمات و تلاشهای بی وقفه علیرضا رحیمی در راه موفقیت باشگاه،برای وی آرزوی موفقیت و سرافرازی نمود.

محمد ترابیان در گفتگویی با اعلام این مطلب گفت: آقای رحیمی در این مدت چندین مرتبه استعفا داده بود که در نهایت اعضای هیات مدیره به دلیل خستگی و فشار کاری بسیاری که روی ایشان قرار داشت، با این استعفا موافقت کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: البته قرار بود ایشان تیم را ببندند و در صورتیکه اصرار بر استعفا داشته باشند، این مساله در هیات مدیره مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت در خصوص وضعیت ایشان تصمیم گیری شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان  افزود: آقای رحیمی همچنان عضو هیات مدیره باشگاه باقی‌ می‌مانند و طی روزهای آینده هم سرپرست یا مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان اصفهان توسط اعضای هیات مدیره معرفی خواهد شد.

وی در مورد اخبار منتشر شده در مورد بازگشت آقای محمدرضا ساکت به باشگاه سپاهان و همینطور مطرح شدن گزینه های دیگر به عنوان مدیرعامل گفت:این اخبار را تکذیب می کنم .هنوز گزینه خاصی مورد نظر اعضای هیات مدیره وجود ندارد. ضمن اینکه هیات مدیره باشگاه سپاهان کاملا در جریان امور این باشگاه بوده و تصمیمی که به مصالح باشگاه است را اتخاذ می‌کند.

ترابیان همچنین گفت: هیات مدیره باشگاه سپاهان و کارخانه فولاد مبارکه، زحمات آقای رحیمی در این دو سال را مورد ارج قرارداده و از ایشان به خاطر تلاش‌های بسیاری که در این مدت برای اعتلای باشگاه انجام داده‌اند، تقدیر و تشکر ویژه‌ای دارد.

 

منبع: سایت رسمی باشگاه سپاهان