به گزارش «تابناک»، فدراسیون فوتبال به‌دنبال حریف تدارکاتی برای تیم ملی پیش از بازی با تایلند است اما هنوز هیچ تیمی […]

به گزارش «تابناک»، فدراسیون فوتبال به‌دنبال حریف تدارکاتی برای تیم ملی پیش از بازی با تایلند است اما هنوز هیچ تیمی از شرق آسیا حاضر نشده به ایران بیاید.با لغو دوباره اردوی پرتغال تیم ملی فوتبال ایران، تنها برنامه به‌جای مانده و البته قطعی تیم ملی اردوی آماده‌سازی پیش از بازی با تایلند در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیاست.


کارلوس کی‌روش درخواست انجام یک دیدار تدارکاتی با تیم‌هایی از شرق آسیا را برای این اردو ارائه کرده اما تیم‌های چین و ویتنام به دلیل اینکه در همان مقطع مسابقه‌ای را از قبل در برنامه دارند، درخواست ایران را نپذیرفتند.تیم ایران ۲۳ مهر در تهران با تیم تایلند بازی می‌کند و کی روش درخواست کرد تیم ملی ۱۸ یا ۱۹ مهر با تیمی از شرق آسیا در تهران بازی تدارکاتی داشته باشد.

از طرفی بسیاری از این تیم‌ها هم مانند ایران ۲۳ مهر بازی‌های رسمی و غیررسمی دارند و مسافرت طولانی پیش از این مسابقه‌ها برایشان امکان‌پذیر نیست.فدراسیون همچنین از اندونزی و کره‌شمالی برای انجام بازی تدارکاتی درخواست رسمی‌کرد که اندونزی هم به دلیل بازی با چین در ۱۵ اکتبر نمی‌تواند به ایران سفر کند. البته کره‌شمالی هنوز پاسخ رسمی ارائه نکرده اما محدودیت‌های مسافرتی تعیین شده از سوی دولت این کشور برای تیم‌های ملی‌اش، احتمالا منجر به پاسخ منفی آنها هم خواهد شد.