صبح دیروز، باشگاه رئال مادرید در وبسایت رسمی خود خبر از تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو تا عصر داد و این […]

صبح دیروز، باشگاه رئال مادرید در وبسایت رسمی خود خبر از تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو تا عصر داد و این اتفاق ساعت ۱۶:۳۰ دیروز به وقت تهران به انجام رسید.

جزئیات این توافقات عصر دیروز در مراسمی که در رویال باکس سانتیاگو برنابئو برگزار شد، اعلام شد.


“می خواهم از شما [رسانه ها] به خاطر حضورتان در اینجا و همچنین از هم تیمی ها، مربیان و در نهایت رئیس باشگاه که با نهایی کردن توافقات به شدت مرا خوشحال کرد، تشکر کنم. برای من ادامه دادن در این خانه یک مزیت است و امروز مانند روز اولی است که به باشگاه آمدم؛ با همان روحیه فداکاری و دادن همه چیز برای این پیراهن.
امروز برای من روز بسیار ویژه ای است؛ می خواهم از رئیس باشگاه تشکر ویژه ای داشته باشم؛ همچنین از تمام هوادارانی که مرا مورد حمایت خود قرار دادند و به خاطر آنهاست که من در این خانه ادامه خواهم داد؛ شاید تا پایان دوران ورزشی ام. برای من، رئال مادرید بزرگترین باشگاه دنیاست و من از حضور در اینجا بسیار خوشحالم.”

پروسه تمدید قرارداد: “در پایان فصل گذشته من و رئیس باشگاه برای تمدید قرارداد به هم قول داده بودیم. این چیزی بود که من همیشه می خواستم و رئیس باشگاه، هواداران و مردم مادرید هم با بروز احساسات خود نشان داد که مرا می خواهند. این مسئله برای ما از مدت ها قبل حل شده بود.”


عزیز برنابئو: “تماشاگران حاضر در برنابئو بی نظیر هستند. نه تنها در استادیوم، بلکه در خیابان ها هم اینگونه اند. همیشه نشان می دهند که سبک بازی مرا دوست دارند و این داخل زمین کمک بسیار زیادی به من می کند. این یک عامل بسیار مهم برای من بود، زیرا زمانی که شما احساس می کنید مورد حمایت همکاران، رئیس و مدیران باشگاه قرار دارید، همه چیز آسان تر می شود. سعی خواهم کرد تا جایی که می توانم برای رئال مادرید بازی کنم.”


ترک باشگاه: “هرگز حتی فکر ترک مادرید هم به ذهنم راه نیافت چرا که در این خانه بسیار احساس راحتی می کنم. مردم رفتار بسیار خوبی با من دارند و این برای من مهم ترین مسئله است. پروسه بسیار طولانی بود، اما پایان خوشی داشت و بالاخره تمام شد.”


چه اهدافی دارید؟: “ما تلاش خواهیم کرد که همه چیز را ببریم و من هم سعی خواهم کرد تا با گلها و پاس گلهایم برای رسیدن به این هدف کمک کنم. سعی خواهم کرد همیشه بهترین عملکردم را ارائه کنم و همیشه حداکثر توانم را به کار بگیرم.”


آیا شما بالاترین دستمزد دنیا را دریافت می کنید؟: “اینکه بیشترین دستمزد را در دنیا بگیرم یا نه اصلاً برایم مهم نیست. در زندگی چیزهای بسیار مهم تری نسبت به پول وجود دارد. بله، پول هم مهم است، اما هرگز در اولویت من نیست. اولویت من حضور در بهترین باشگاه دنیاست. فکر کردن به اینکه رئیس باشگاه می خواهد بهترین ها را در تیمش داشته باشد و من هم در میان آنها قرار دارم، برایم مهم تر است. این باشگاه باید قهرمانی های زیادی به دست آورد [لیگ و کاپ های بیشتر]؛ پول برای من مهم نیست؛ مشکلی ندارم که اولین، دومین و یا سومین دستمزد بالا را دریافت کنم.”

گفته بودید ناراحت هستید: “فکر می کنم همه ما در زندگی لحظات خوب و بد داشته ایم و این طبیعی است. مانند تمام انسان های نرمال، در آن زمان من هم کمی ناراحت بودم. شاید بهتر بود آن را به طور عمومی اعلام نمی کردم؛ اما من هم بی عیب نیستم و ممکن است اشتباهاتی بکنم. حالا همه چیز خوب است و احساس خوبی دارم، راحت هستم و اشتیاق زیادی دارم و آنچه که می خواهم این است که سخت کار کنم و بهترین تلاشم را به کار گیرم.”

 

 

منبع: طرفداری