گل روحیه بخش برای تراکتور و۳ گل یاس اور برای ملوان

تبیث جایگاه سر مربیان ، جلالی برای تثبیت کیفیت بازی شاگردان خود واسکوکیچ برای تثبیت ماندگاری خود. سایت گل – […]

تبیث جایگاه سر مربیان ، جلالی برای تثبیت کیفیت بازی شاگردان خود واسکوکیچ برای تثبیت ماندگاری خود.

سایت گل – تراکتور سازی در گام نهم رقابت های لیگ برتر فردا در مقابل رقیب دیرینه خود ملوان بندر انزلی قرار خواهد گرفت ، دو تیم در شرایطی کاملا متضاد رو در روی هم قرار خواهند گرفت ،با نیم نگاهی به زوایای پیدا وناپیدای دو تیم می توان پیش بینی کرد این بازی برای هر دو مربی مهم وتعیین کننده خواهد بود .

 

تناقض ها :

 

۱- باخت ۳بر صفر ملوان در خانه در مقابل سایپا در انزلی و پیروزی شیرین تراکتور سازان با نتیجه ۳بر۱ در مقابل صبا در خانه حریف

 

۲- تبیث جایگاه سر مربیان ،  جلالی برای تثبیت کیفیت بازی شاگردان خود واسکوکیچ برای تثبیت ماندگاری خود.

 

۳- سرمربی سابق ملوان فرهاد پور غلامی بر خلاف همیشه در این بازی باید برای شکست تیم سابق خود تلاش کند وهم دست به دعا شود. تلاش از بابت مسئولیت در تراکتور سازی ودعا از بابت بسته شدن پرونده اسکوکیچ در ملوان.

 

۴-     تراکتور سازی با یک باخت عنواندار کمترین باخت در لیگ سیزدهم تا پایان هفته هشتم وملوان به ۴ باخت در کنار فجر سپاسی ۵ باخته عنوان بیشترین باخت را بخود اختصاص داده است.

 

۵- میزبان با برد شیرین وحساس خارج از خانه طی دو هفته متوالی رکورد شکنی کرد وبعد ۵ دوره حضور در لیگ برتر شکست ناپذیری سایپا در تبریز وصبا در قم را در مقابل خود به تاریخ سپرد ، در نقطه مقابل قوی سپید انزلی باخت سنگین ۳ بر صفر را در خانه مقابل تماشاگران خودی تجربه کرد تا فشار روحی وروانی شدیدی را متحمل شود . سه گل شادی بخش برای تراکتور ودر مقابل سه گل یاس اور برای ملوان پیش زمینه دیدار ایستگاه نهم خواهد بود.

دیدگاه هواداران درباره این مطلب

همانطور که شانس با سایپا در انزلی رخ داد. شاید فوتبال آن روی خود را در تبریز نشان دهد.یعنی بازی با ملوان برد باسایپا. در تبریز هم شاید اینگونه باشد. در فوتبال ایران توپ همیشه لبه خط دروازه می باشد. فقط باید یک نفر به آن ضربه بزند. یا مهمان هست ویا میزبان.

0

0

ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو

*

code