پیشکسوت باشگاه ملوان گفت: به شرفم قسم میخورم علیه حسین هدایتی و حتی صادق درودگر حرفی نزدم.     بهمن […]

پیشکسوت باشگاه ملوان گفت: به شرفم قسم میخورم علیه حسین هدایتی و حتی صادق درودگر حرفی نزدم.

 

 

بهمن صالح‌نیا در گفت‌وگویی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از اینکه امروز مصاحبه‌ای از وی علیه مالک سابق باشگاه ملوان به چاپ رسیده بود، اظهار داشت: ملوان خانه من است و من همیشه عاشق این تیم هستم اما باور کنید چهار ماه به خاطر اینکه مشکلات این تیم را نبینم به خارج از کشور رفتم و به فرزندانم سر زدم.


 

وی افزود: من پیشکسوتی نیستم که زیر حرف‌هایم بزنم و یا بخواهم به خاطر خط و خطوط آنها را تکذیب کنم اما به شرفم قسم می‌خوردم من علیه هدایتی صحبتی نداشتم و حتی در تماس یک خبرنگار علیه درودگر نیز حرفی نزدم و گفتم بالاخره ایشان مدیرعامل باشگاه است و کارش را می‌کند.

صالح‌نیا ادامه داد: من زنگ زدم که بگویم برای خبرنگاری که این صحبت‌ها را از طرف من نوشته متاسفم و حتی قصد داشتم هر طوری که شده این موضوع را پیگیری کنم که قطعا این اتفاق خواهد افتاد. من حتی دو بار هم با هدایتی دیدارهایی داشتم و ضمن تشکر از او خواستم ملوان را تنها نگذارد اما به دلیل اختلاف نظرهای کوچک مشکلاتی پیش آمد که امیدوارم حل شود. این را هم باید بگویم من حتی پنج ماه است که به ورزشگاه هم نمی‌روم فقط به دلیل اینکه دوست دارم ملوان را همیشه سر حال ببینم.