مدافع تیم فوتبال ملوان می‌گوید قصد دارد به خاطر اعتراض‌های ایجاد شده به عملکرد این فصل از این تیم خداحافظی […]

مدافع تیم فوتبال ملوان می‌گوید قصد دارد به خاطر اعتراض‌های ایجاد شده به عملکرد این فصل از این تیم خداحافظی کند.

 


 

سعید سالارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، اظهار کرد: متاسفانه چند سالی است جو بدی دراطراف تیم بوجود آمده که آرامش ذهنی را ازبازیکنان گرفته است. برخی افراد روی سکوها هرچه دلشان می‌خواهد به بازیکنان می‌گویند. ما با آگاهی از اینکه در ملوان ازپول و امکانات آن چنانی خبری نیست بازی می‌کنیم ولی برخی بدون در نظر گرفتن شرایط فقط به دنبال حاشیه‌سازی و توهین به بازیکنان تیم هستند.

 

وی افزود: جالب است که در این میان بازیکنان بومی مورد این حملات قرار می‌گیرند. مازیار، پژمان و جلال رافخایی کسانی هستند که هرتیمی آرزوی داشتن آنها را دارد ولی مورد فحاشی و توهین قرار می‌گیرند و این مسائل آرامش تیم رابه هم زده. کسانی هستند که در انزلی از باخت ملوان خوشحال می‌شوند. عده‌ای با صادق درودگر مشکل دارند، عده‌ای هم با برخی بازیکنان و بعضی‌ها هم که منافع‌شان از تیم قطع شده. دود این دشمنی‌ها به چشم ملوان وهواداران واقعی‌اش می‌رود.

 

مدافع ملوان گفت: من در مصاحبه‌ام با برنامه نود نگفتم کسانی که از تیم رفتند بی غیرتند، بلکه منظورم این بود به کسانی مثل پژمان نوری که در این تیم زحمت کشیده اند و ازاین تیم رفته‌اند می‌گویید بی غیرت. به ما هم می‌گویید بی غیرت. یعنی همه ما بی غیرتیم؟!

 

سالارزاده افزود: من و سایر بازیکنان تمام تلاشمان را در زمین می‌کنیم و باور کنید که اگر آن تشویق‌های کوبنده سال‌های قبل روی سکوهای‌مان باشد باز هم می‌توانیم در انزلی همه تیم‌ها را زمینگیر کنیم. امیدوارم کسانی که دست به چنین حرکاتی می‌زنند متوجه شوند که این حواشی در درجه اول به تیم وهوادارانش ضربه می‌زند و ادامه آن منجر به اتفاقی خواهد شد که شاید تا سال‌ها افسوس آن را بخوریم.

 

وی در پایان گفت: بنده با احترام به مردم انزلی وهوادارانی که دراین سال‌ها از من حمایت کردند و طی صحبتی که با مدیرعامل ملوان داشتم و لطفی که ایشان در این خصوص داشتند از این تیم خداحافظی می‌کنم و برای تیم محبوبم درادامه آرزوی موفقیت می‌کنم واز مردم می‌خواهم حلالم کنند و کسانی راهم که به من توهین و فحاشی کردند هم به خدا واگذار می‌کنم.