داوران: – سید مهدی سیدعلی، بهرام کیانی، بابک عباسقلی زاده و سید وحید کاظمی   مهدی سید علی از سال ۱۳۸۸ […]

داوران:

– سید مهدی سیدعلی، بهرام کیانی، بابک عباسقلی زاده و سید وحید کاظمی

 


مهدی سید علی از سال ۱۳۸۸ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۴) است. سیدعلی از سال ۱۳۷۵ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. سیدعلی در رشته کارشناسی مدیریت صنعتی تحصیل کرده است و در حال حاضر به عنوان مدیر ورزش محلات شهرداری تهران فعالیت می کند.

ناظر داوری:

– محمدرضا فلاح

محرومان:

مصدومان:

– سید جلال رافخایی (ملوان) ، میثم بائو (تراکتورسازی)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با ۷ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد و با برد می تواند تا رده هشتم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده آخر وجود دارد.

آخرین دیدار :

– ملوان بندرانزلی ۰ – ۳ سایپا

– صبای قم ۱ – ۳ تراکتورسازی تبریز


نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

ملوان۲۰% این مسابقات را با برد(۲)، ۴۰% را با مساوی(۴) و ۴۰% را با شکست(۴) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :

عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و تراکتور در دوره دهم لیگ برتر در انزلی می باشد که با نتیجه ۲ بر ۰ به صعود ملوان به پایان رسید، هر دو گل ملوان را در آن دیدار پویا نزهتی به سر رساند، نزهتی این فصل را در تیم نفت تهران سپری می کند.

مصاحبه :

– دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان پیرامون دیدار با تراکتورسازی در تبریز گفت: ” باید تراکتورسازی را ببریم تا از شرایط بدی که هفته قبل بوجود آمده فاصله گرفته و ملوان را از انزوا خارج کنیم. ملوان توانایی زیادی دارد باید از بحران خارج شویم به همین دلیل به پیروزی در برابر تراکتور احتیاج داریم و تلاش می کنیم با شکست این حریف سرسخت و کسب سه امتیاز بازی نتیجه هفته قبل را از خاطرات پاک کنیم.”

– امیر حسین فشنگچی مدافع چپ پای ملوان نیز درباره دیدار برابر تراکتور گفت: “مدافع ملوان درباره دیدار با تراکتورسازی عنوان کرد: بازی بسیار سختی با تراکتورسازی داریم. این تیم مدعی است و اما باید نتیجه خوبی بگیریم و قطعا برای کسب امتیاز به تبریز می رویم.”

بازیکنان حاضر در اردو:

سرگئی پاشنکو ، آرمین رحیم زاده ، ایمان صادقی ، احمد آهی ، احمد مهدی زاده ، عزیز معبودی ، سعید سالارزاده ، سیامک کورروشی ، سهیل رحمانی ، مازیار زارع ، سعید یوسف زاده ، محمد پور رحمت الله ، مهدی شیری ، سید جلال رافخایی ، مهدی دغاغله ، شاهین ثاقبی ، اسماعیل صمدی ، محسن یوسفی ، امیر حسین فشنگچی و ایور وایتسر .

 

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، احمد مهدی زاده ،سیامک کوروشی، احمد آهی، امیرحسین فشنگچی ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع(C)، مهدی دغاغله، محسن یوسفی، مهدی شیری و سهیل رحمانی.


اعداد و ارقام:


رو در رو :

– آخرین دیدار دو تیم در تبریز جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ در ساعت ۱۵:۳۰ از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت محمدرضا اکبریان، محسن فریمانی و مهدی الوندی برگزار شد که در پایان تراکتورسازی با نتیجه ۱ بر ۰ توانست ۳ امتیاز بازی را کسب کند، تک گل این دیدار را جواد کاظمیان در دقیقه ۶۴ به ثمر رساند.

آفساید:

– فرهاد پورغلامی که فصل گذشته را در ملوان آغاز کرد و در هفته دهم از ملوان کنار گذشته شد در فصل جدید به عنوان مربی به لیگ برتر بازگشت و زیر نظر مجید جلالی در تراکتورسازی مشغول به کار شد، پورغلامی در دو فصل پبش که سرمربی ملوان بود در تبریز مورد اصابت سنگ هوادارن تبریزی قرار گرفته بود!

– هیچ کدام از این دو تیم تاکنون نتوانسته اند در بازی های رو در ور در خانه حریف به برتری دست پیدا کنند! همچنین ملوان در سه بازی گذشته خود در تبریز موفق به باز کردن دروزاه تراکتور نشده است.

– این دو تیم پرطرفدار کشور در سال ۱۳۵۵ اولین فینال جام حذفی این را برگزار کردند که ملوان با نتیجه ۴ بر ۱ به پیروزی رسید و اسم خود را به عنوان اولین قهرمان جام حذفی ایران جاودانه کرد.

– ملوان پس از بازی برابر تراکتورسازی باید باید با نفت در تهران، فولاد در انزلی و استقلال در تهران دیدار کند، هر ۴ تا تیم در حال حاضر در چهار رده بالایی جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند!


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)