داور بازی تیم‌های فوتبال ملوان و سایپا گفت: مشکلات ملوان بزرگ‌تر از آن است که ارتباطی به قضاوت داوران داشته […]

داور بازی تیم‌های فوتبال ملوان و سایپا گفت: مشکلات ملوان بزرگ‌تر از آن است که ارتباطی به قضاوت داوران داشته باشد.

تیم فوتبال ملوان انزلی که این روزها شرایط خوبی ندارد، در هشمین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف سایپا رفت و با سه گل شکست خورد تا حاشیه های انزلی چی ها بیشتر از گذشته شود.

 

از جمله این حاشیه ها می توان به درگیری مازیار زارع با هواداران و مصاحبه تند سعید سالارزاده درخصوص قضاوت این دیدار اشاره کرد.

 

محسن قهرمانی داور این بازی درخصوص اظهارات سالارزاده مبنی بر برخورد تندی وی با مداقع ملوان به برنا گفت: نمی دانم سالارزاده چرا این حرف را مطرح کرده است و باید به حال این فوتبال غبطه خورد. در صحنه ای سالارزاده نسبت به اعلام خطا اعتراض کرد و با حالت پرخاشگرانه این کار را انجام داد. من هم به سمت او رفتم اما مازیار زارع گفت، با سالارزاده حرفی نزنم و او اشتباه کرده است.

 

وی ادامه داد: حتی می توانید این موضوع را از خود مازیار بپرسید تا خودش همه چیز را بگوید. سالارزاده بازیکنی است که قبلا پیراهنش هم به نشانه اعتراض به زمین پرتاب کرد و مردم می توانند در این خصوص قضاوت کنند.

 

قهرمانی تصریح کرد: مشکلات و ناکامی های ملوان بزرگ تر از آن است که ارتباطی به قضاوت من و داوران داشته باشد و این صحبت ها تنها توجیهی برای انزلی چی ها به شمار می آید. اگر قضاوت من بد بود، تماشاگران مطمئنا واکنش نشان می دادند و نه این که بنده را تشویق کنند و به ورزشگاه بنر در حمایت از قهرمانی بیاورند. در نیمه دوم هواداران ملوان، علیه مسئولان و بازیکنان این تیم شعار می دادند و همه دیدند که زارع هم با آنها درگیری پیدا کرد. من در زمین فط و فقط با ابراهیم صادقی و زارع که کاپیتان های دو تیم بودند صحبت می کردم و کار سالارزاده هم اشتباه بود.

 

برنا