مدافع تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از توهین هواداران این تیم به بازیکنان بومی ملوان ابراز ناراحتی و تعجب کرد. سعید […]

مدافع تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از توهین هواداران این تیم به بازیکنان بومی ملوان ابراز ناراحتی و تعجب کرد.

سعید سالارزاده در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص اتفاقاتی که برای او و چند بازیکن دیگر ملوان پس از بازی با سایپا در انزلی رخ داد، گفت: من هیچ‌وقت بازیکن حاشیه‌ای نبودم اما نمی‌دانم مشکل کجاست که با بازیکنان انزلی‌چی ملوان اینطور برخورد می‌شود. البته این مشکلات برای امروز نیست و به سال‌های قبل باز می‌گردد. نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که از ابتدای بازی با سایپا هواداران ما به راحتی به خانواده بازیکنان انزلی‌چی توهین کردند.

وی ادامه داد: مازیار زارع به خاطر همین توهین‌ها پس از پایان بازی به آن صورت ناراحت شد چون همه از جان و دل مایه می‌گذارند تا تیم نتیجه بگیرد اما این رفتارها دیده می‌شود. به خاطر همین دشمنی‌ها و صحبت‌ها بود که در ابتدای این فصل بازیکنان زیادی مانند نوری را از دست دادیم یا اولادی و نزهتی به خاطر همین اتفاقات از انزلی رفتند. برخی از هواداران اعتقاد دارند بازیکنانی که از تیم جدا شده‌اند پول‌پرست و بی‌غیرت بوده و آنهایی که هم مانده‌اند بی‌غیرت هستند. حالا خودمان مانده‌ایم چه کسی باغیرت است!

مدافع تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پاسخ به این سوال که آیا با محسن قهرمانی در بازی با سایپا به مشکل خورده‌اید اظهار داشت: مشکل خاصی نبود. من به قهرمانی گفتم چرا صحنه به این واضحی را خطا نگرفتید که او گفت کاپیتان تیمت اعتراض نمی‌کند آن وقت تو اعتراض می‌کنی؟! شما از نظر بدنی کم آوردید و من هم یک پنالتی برایتان گرفتم اما خودتان آن را گل نکردید. ایشان در اوج بازی داشت با من بحث فنی می‌کرد. تمام صحبت من این بود که قهرمانی خطای واضح روی من را نگرفت و ما ۲ بر صفر عقب افتادیم اما در نهایت ناسزایش را ما شنیدیم. باز هم تاکید می‌کنم نه من به ایشان بی‌احترامی کردم نه ایشان به من.

سالارزاده در مورد اینکه در فصل جدید چقدر از رقم قراردادش را دریافت کرده است، گفت: از قرارداد فصل جدید هزار تومان هم نگرفته‌ام و تازه هفته گذشته قرارداد سال گذشته من تسویه شده است. حالا نمی‌دانم چرا تماشاگران به من می‌گویند پول‌پرست! بقیه تیم‌ها ۲۰،۳۰ درصد قراردادشان را گرفته‌اند اما ما اینطور نیستیم. در این شرایط هوادار رودرروی من می‌ایستد و به زن و بچه و خانواده‌ام توهین می‌کند.