آقای گل فصل پیش گفت:متاسفانه ملوان آرامش ندارد اما مطمئنم با کمی صبر تیم مان به روزهای خوبش نزدیک می […]

آقای گل فصل پیش گفت:متاسفانه ملوان آرامش ندارد اما مطمئنم با کمی صبر تیم مان به روزهای خوبش نزدیک می شود.

این روزها اسکوکیچ و شاگردانش شدیدا تحت فشار هستند و عملکرد پر افت و خیزشان در مسابقات گویای این شرایط است. سید جلال رافخایی در این مدت تنها دوگل برای تیمش به ثمر رساندهاست. این بازیکن در بازی با سایپا مصدوم شد اما به دلیل اتفاقاتی که درانزلی پیش آمده بیشتر ناراحت است.

 

* مصدومیتت جدی است؟
فعلا که روزی دو جلسه زیر نظر کادر پزشکی برنامه فیزیوتراپی دارم و باید دید شرایط چطور پیش می رود.

* پس به بازی با تراکتور نمی رسی؟
نه، به این دیدار حساس نمی رسم و نمی توانم ملوان را در بازی با تراکتور همراهی کنم.

 

*به نظرت دلایل افت و خیز ملوان چیست؟
فوتبال بالا و پایین دارد و مطمئنا اگر خدا بخواهد شانس هم روزی به ما رو می کند.

* یعنی فقط شانس دخیل است؟
نمی دانم چرا ما چنین وضعیتی داریم. روزی که خوب فوتبال بازی می کنیم، امتیاز از دست می دهیم و روزی که خوب نیستیم، می بریم. مطمئنم که شرایط تیم بهتر از این می شود ، تیم ما خوب فوتبال بازی می کند و اگر فرصت به ما داده شود،می توانیم نتایج متفاوتی بگیریم. یازده بازیکن از ملوان جدا شدند و اولین مربی خارجی به تیم ما آمده است، تا با شرایط انزلی وفق پیدا کند زمان می برد. اسکوکیچ هنوز به به ارنج ایده آلش نرسیده و باید به او فرصت داد تا با محیط هماهنگ شود.

 

* اما همه از ملوان نتیجه می خواهند؟
من مطمئنم اگر به ما فرصت دهند، صبر داشته باشند و به مربی اعتماد کنند ملوان به آرامش و موفقیت می رسد. تازمانی که به ما و جوانان تیم زمان ندهند و تیم مشکل دارد و این مسئله حل نخواهد شد. ملوان با تماشاگرانش تبدیل به این تیم شده و تا اینجا پیش رفته است و اگر حمایت نشود ضرر می بینم و دودش نه تنها به چشم ما بلکه به چشم دیگران هم خواهد رفت. ملوان اگر تا به حال در لیگ و جام حذفی موفق بوده، مطمئنا با حمایت این هوداران و اطرافیان تیم بوده است.

 

* منظورت از دیگران همان هایی است که در بازی با سایپا عکس العمل نشان دادند؟
درباره این مسئله نمی خواهم حرف بزنم، هرکس به اندازه خودش در شرایط فعلی سهیم است. اگر حرف بزنم از حالت عادی خارج می شود و این به وجدان طرفداران تیم بر می گردد و ما هر قدر که تلاش کنیم و پیروز شویم بازهم نسبت به ما بی لطف هستند.

 

* شاید این کم لطفی ها به دلیل این است که دوست ندارند مربی خارجی در این تیم باشد و به خاطر اسکوکیچ این کارها را انجام می دهند؟
متاسفانه سم پاشی هایی اطراف ملوان می شود و به همین دلیل به آرامشی که انتظار داریم، نرسیدیم. اسکوکیچ اولین مربی خارجی است که به انزلی آمده و همیشه حساسیت هایی در این تیم وجود داشته است. هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی مربی خوبی است و به نظرم پیشکسوتان و هواداران ملوان به خاطر تیم شان صبر داشته باشند تا تیم به نتیجه برسد. اگرهر دو طرف دراین وضعیت تحمل داشته باشند، به اهداف مان در این باشگاه خواهیم رسید.

 

* بازی با تراکتور سازی را چطور می بینی؟
ما همیشه مقابل تراکتورسازی چه درانزلی و چه در تبریز خوب کار کردیم و بازیکنان ملوان در این بازی همه تلاش شان را انجام می دهند تا تیم نتیجه بگیرد. خدا هم لطف کند و کمی از شانسی که به تیم های دیگر می دهد نصیب ما کند توپ هایمان وارد دروازه شود، با دست پر از تبریز بر می گردیم.

 

* چرا فرصت های گلزنی ملوان به راحتی از دست می رود؟
واقعا خودم هم نمی دانم. ما خوب بازی می کنیم اما یکسری اشتباهات باعث می شود که موقعیت هایمان را از دست بدهیم. انشالله از بازی با تراکتور این وضعیت فرق کرده و روزهای خوب ملوان را خواهید دید و به اهدافی که مربی دارد می رسیم.

برنا/