اختصاصی – سوالات بسیاری نزد هواداران در خصوص عدم حضور حسن اشجاری در ترکیب تیم ملوان به وجود آمده است […]

اختصاصی – سوالات بسیاری نزد هواداران در خصوص عدم حضور حسن اشجاری در ترکیب تیم ملوان به وجود آمده است که این بازیکن با تجربه در گفتگو با پایگاه اینترنتی هواداران ملوان در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرد و همچنین در مورد برخی شایعاتی که به وجود آمده ناراحت بود .

 

اشجاری در گفتگو با “ملوان کلاب” گفت : « بنده به درخواست مدیرعامل و سرمربی و تعداد زیادی از هواداران که همیشه نسبت به من لطف داشتند به ملوان آمدم و از این بابت هم خوشحالم که به تیم شهرم آمدم و نیت من از آمدن فقط و فقط کمک بود و هست اما در طی روزهای اخیر حرفهایی شنیدم که خیلی برایم آزار دهنده بود. اینکه شنیدم برخی میگویند حسن اشجاری نمیخواهد برای ملوان بازی کند و یا آمده که فقط پولش را بگیرد . این حرفها برایم خیلی سنگین است. اگر تاکنون سکوت کرده ام و حرفی نزده ام بخاطر اینست که من یک بازیکن حرفه ای هستم و قرارداد حرفه ای دارم و وظیفه ام است که تمرین کنم و به قراردادم پایبند باشم ولی حال که نامهربانانه با من برخورد میشود و براحتی و فقط بخاطر یک نیمه بازی با صبا مرا سکو نشین کرده اند آیا حقم است که چنین حرفهایی را هم بشنوم؟ »

حسن اشجاری در ادامه گفت: « من بازیکن کوچکی نبوده و نیستم و در تیمهای بزرگی بازی کرده ام و سابقه چند قهرمانی در لیگ برتر را دارم و ۳۰ بازی ملی و کاندید بهترین بازیکن ماه آسیا در کارنامه ام است ، الان هم به قصد کمک به تیم شهرم آمده ام و در تمرینات هم با جان و دل کار میکنم از همه هم زودتر در تمرینات حاضر میشوم پس چرا با من اینگونه برخورد میشود ؟ »

 

وی افزود : «خداشاهد است که امسال هم از تیمهای دیگر هم پیشنهاد داشتم و امیر قلعه نویی هم مرا میخواست اما من با عشق به ملوان آمدم و اصلا هم پشیمان نیستم ولی دراین مدت هیچکس از من حمایت نکرد. روز اولی که به ملوان آمدم همه به من حسن آقا میگقتند اما حالا چه شد؟ من با آگاهی از اینکه ملوان همیشه مشکل مالی دارد به تیمم آمدم و از همه بچه ها هم در تیم قدیمیتر هستم ولی ادعایی ندارم . نه برای بازوبند آمدم و نه برای پول و چیزهای دیگر ، فقط انتظار دارم که شخصیتم را خرد نکنند. »

اشجاری ادامه داد : « آن کسانی که اول فصل با خواهش و صحبت از من میخواستند که قرارداد امضا کنم الان کجایند؟ من از آقای درودگر هم گله مندم که به آنصورت در این مدت از من حمایت نکردند . هیچکس در این مدت حتی یک زنگ هم به من نزد و حالم را نپرسید. من از تمرین مستقیم به خانه میروم و از در خانه هم بیرون نمی آیم و قسم میخورم که سالمترین زندگی را هم دارم و حرفه ای هم زندگی و فکر میکنم . تمریناتم را خیلی جدی پیگیری میکنم حتی موقعی که پشت دروازه با جوانان تیم تمرین میکنم هم از جان مایه میگذارم تا حالا هم هیچکس در تمرین از من کوچکترین حرف یا بی ادبی و حاشیه ای هم ندیده ولی این کمال بی انصافی است که حتی در لیست ۱۸ نفره تیم هم نباشم. باور کنید برخی اوقات اصلا بازیهای ملوان را نگاه نمیکنم چون حرص میخورم وقتی میبینم مرا براحتی کنار گذاشته اند. من نه باندی دارم و نه روی سکوها کسی را دارم من امید و توکلم به خداست و اینقدر خوب تمرین میکنم تا حقم را بگیرم ولی ایکاش در این هفته ها با شخصیت فنی من بازی نمیکردند. »

وی در پایان گفت : بازهم میگویم توکلم به خداست و اگر قسمت شود و در زمین بودم با تمام وجودم بازی میکنم واگر هم بیرون بودم برای موفقیت تیم محبوبم دعا خواهم کرد .»

 

 

 

شهرام شاهین

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)