رئیس کمیته انضباطی در نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد یک امتیاز داماش گیلان تا بررسی پرونده از سوی کمیته […]

رئیس کمیته انضباطی در نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد یک امتیاز داماش گیلان تا بررسی پرونده از سوی کمیته استیناف لغو شود.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی در نامه‌‌ای به کمیته استیناف، اعتراض باشگاه داماش گیلان به کسر یک امتیاز از این تیم را به دلیل فحاشی تماشاگران به همراه پرونده به کمیته استیناف ارجاع داده است، اما نکته قابل تامل در این نامه که رونوشت آن به سازمان لیگ هم ارائه شده این است که حسن‌زاده از رئیس سازمان لیگ خواسته است که کسر یک امتیاز داماش تا زمان صدور رای کمیته استیناف از این تیم در جدول لیگ محاسبه نشود و این مسئله کم لن یکن تلقی شود و یک امتیاز به داماش برگردانده شود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، پیش از این کمیته انضباطی از باشگاه‌های استقلال، ملوان و سایپا هم امتیاز کسر کرده بود که یک امتیاز سایپا بعد از اعتراض برگردانده شد اما از استقلال و ملوان یک امتیاز کسر شد.

 

———————————————————————————————————————————————–

حسن‌زاده: در تمامِ آراء اعتراضی چنین نامه‌ای را می‌نویسیم/ برای استقلال و ملوان هم همین متن را نوشتیم

رئیس کمیته انضباطی گفت: در تمام آراء اعتراضی چنین نامه‌ای را به سازمان لیگ می‌نویسیم در مورد استقلال و ملوان هم همین نامه را نوشتیم.

 

اسماعیل حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در تمام آرایی که به آن اعتراض می‌شود و پرونده به کمیته استیناف می‌رود ما چنین نامه‌ای را می‌نویسیم زیرا تا کمیته استیناف رای نداده، آن رای قطعی نیست. در مورد استقلال و ملوان هم همین نامه را به سازمان لیگ نوشته بودیم.

 

وی ادامه داد: رای داماش هم هنوز قطعی نشده است و تا زمانی که کمیته استیناف رای ندهد، این رای قطعی نخواهد بود. ما متن ثابتی برای آرای اعتراضی آماده کرده‌ایم و آن را به سازمان لیگ می‌دهیم. در ۳۰۰ _ ۴۰۰ مورد همچنین کاری کرده‌ایم زیرا تا رای قطعی نشده است قابل اجرا نیست.

 

در مورد داماش هم هنوز امتیازی کسب نشده که بخواهد برگردانده شود. ما رای را صادر کرده‌ایم و آنها به این رای اعتراض کرده‌اند. پس تا زمانی که کمیته استیناف به این پرونده رای ندهد آن رای قابل اجرا نیست.