مدیرعامل ملوان با انتقاد شدید از اظهارات بهرام شفیع، او را مجری‌ای معرفی می‌کند که به دلیل برخی مسائل در […]

مدیرعامل ملوان با انتقاد شدید از اظهارات بهرام شفیع، او را مجری‌ای معرفی می‌کند که به دلیل برخی مسائل در برنامه ورزش و مردم حضور دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

صادق درودگر با انتقاد از صحبت‌های بهرام شفیع در برنامه ورزش مردم عنوان کرد: من واقعا از صحبت‌های شفیع تعجب می‌کنم. آقای شفیع شما مگر اصلا فرصت دفاع و یا صحبت سایر تیم‌ها را می‌دهید که درباره‌ انها قضاوت می‌کنید؟ شما دانش آموخته ورزش نیستید و مدیریت در این عرصه را هم تجربه نکرده‌اید. اگر آقای مهرعلیزاده با طرحی که برای خبرنگاران انجام داد و آن عزیزی که حامی همیشگی شماست و من هم برایش احترام قائلم، نبودند، اجرای ورزش و مردم را خیلی زودتر از اینها از شما گرفته بودند. هربار که آمده‌اند شما را برکنار کنند،‌ حمایتی از سوی یک عزیزی که من هم او را خیلی دوست دارم، صورت گرفته و شما مانده‌اید. شما با وجود نداشتن کیفیت کاری سابقه زیادی دارید و این مسئله نتیجه پشت خط ماندن جوانان با استعداد است.

به گزارش ایسنا ، او در ادامه افزود: شما تنها متکلم وحده بودن را بلدید. خوب می‌توانید اهانت کنید و میان حرف دیگران بپرید. شما به واسطه فامیلیت با یک فرد خاص در سمت‌ات مانده‌ای. کسی که نمی‌خواهد و نمی‌تواند به تیمی کمک کند، حق اظهارنظر کردن درباره آن تیم را هم ندارد. حتما متوجه شده‌اید که همه عادل فردوسی پور را دوست دارند و برایش احترام قائل هستند. دلیل آن هم این است که عادل وقتی درباره تیمی صحبت می‌کند و انتقاداتی را مطرح می‌کند، به طرف مقابل این فرصت را می‌دهد تا از خودش دفاع کند. این در حالی‌ است که شما یک متکلم وحده هستید و هیچگاه کارشناسی صحبت نمی‌کنید. موضوع ملوان یک موضوع جدی است و شوخی‌بردار نیست. شما کارشناسی صحبت نمی‌کنید و مطمئنم اگر براساس شایستگی به افراد پست می‌دادند، شما هیچگاه به صدا‌وسیما نمی‌رسیدید.

مدیرعامل ملوان در پایان و در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعات برکناری اسکوچیچ اظهار کرد: وقتی کاری را آغاز کنم تا آخرش هستم. اگر ببینم مربی کم‌کاری می‌کند اقدام می‌کنم اما در حال حاضر شاهد تلاش‌های سرمربی‌مان هستم و مطمئن هم باشید اگر پنالتی ما برابر سایپا گل می‌شد، این انتقادات نبود. متاسفانه سایپایی‌ها بازی فیرپلی را انجام ندادند وگرنه می‌شد که آن دیدار را ببریم. عده‌ای برای رسیدن به منافع خود این شایعات را ایجاد می‌کنند و این مسائل صحت ندارد. البته اگر نتایج ملوان این گونه ادامه داشته باشد، درباره او شاید تصمیم‌هایی بگیرم.