سرمربی ملوان با ابراز بی‌اطلاعی از احتمال برکناری‌اش از این تیم می‌گوید توقع دارد تماشاگران حامی تیمش حرفه‌ای به ملوان […]

سرمربی ملوان با ابراز بی‌اطلاعی از احتمال برکناری‌اش از این تیم می‌گوید توقع دارد تماشاگران حامی تیمش حرفه‌ای به ملوان نگاه کنند.

 

 

 

دراگان اسکوچیچ درباره شکست سنگین سه بر صفر تیمش برابر سایپا در بازی گذشته بیان کرد: اتفاقات زیادی علیه ما افتاد. دو موقعیت بسیار عالی گلزنی را از دست دادیم و همان توپ‌ها متاسفانه به راحتی وارد دروازه ما شد. از سویی ما یک ضربه پنالتی به دست آوردیم اما به گل تبدیلش نکردیم و همین امر کار ما را سخت‌تر کرد. گل دوم سایپا را هم داور به ثمر رساند با این حال از داوری ناراحت نیستم ولی آنها تاکنون سه امتیاز از ما گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا ، او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد علیه او در ورزشگاه تختی شعارهایی داده شده است گفت: من دوست دارم هواداران‌مان تنها حمایت و حرفه‌ای فکر کنند. با این حال فکر نمی‌کنم که این مسائل صحت داشته باشد. تا آنجا که من می‌دانم این مسائل صحت ندارد. البته شاید شما بهتر بدانید. بهتر است من چیزی نگویم. اگر درودگر گفته از من حمایت می‌کند، من چه بگویم؟

اسکوچیچ در پایان و در پاسخ به سوالی درباره دیدار این هفته تیمش برابر تراکتورسازی تبریز بیان کرد: باید در آن دیدار بجنگیم و بدون توجه به شایعات، رو به جلو حرکت کنیم. می‌خواهیم خاطره هفته گذشته را پاک کنیم و مطمئن باشید که این توانایی را داریم.