در هفته هشتم رقابت‌ها و در ۸ مسابقه‌ای که برگزار شد ۱۵ گل به ثمر رسید تا در این هفته […]

در هفته هشتم رقابت‌ها و در ۸ مسابقه‌ای که برگزار شد ۱۵ گل به ثمر رسید تا در این هفته از رقابت‌ها شاهد میانگین ۱.۸ گل در هر مسابقه باشیم.
در این هفته در دو دیدار ۴ گل به ثمر رسید و دو دیدار هم از جمله دربی ۷۷ بدون گل خاتمه یافت.

**بهترین تیم هفته: تراکتورسازی


در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر تیم تراکتورسازی در حالی در خانه مقابل صبای قم به برتری رسید که صبا در چند هفته اخیر روی نوار موفقیت گام برمی‌داشت و تراکتور نیز روزهای پراضطرابی را سپری می‌کرد. با این حال تراکتور با این پیروزی یک بار دیگر به جمع مدعیان بازگشت تا به این ترتیب تبریزی‌ها شایسته‌ترین تیم برای کسب عنوان بهترین تیم هفته باشند.

**ناکام هفته: دوباره دربی


مهم‌ترین اتفاق هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر برگزاری دیدار رفت استقلال و پرسپولیس بود، دیداری که طبق پیش‌بینی‌ها یک بار دیگر کسل‌کننده و خواب‌آور از آب درآمد تا تنها ناکام هفته هشتم رقابت‌ها با قدرت دربی تهران لقب بگیرد.

**بازیکن هفته: سجاد شهباززاده


در هفته هشتم سجاد شهباززاده از سایپا در پیروزی پرگل تیمش مقابل ملوان بیشترین نقش را ایفا کرد تا قاتل قو در مرداب! به تنهایی عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کند.

**سرمربی هفته: فیرات


سایپا در انزلی مقابل ملوان به یک برتری پرگل رسید تا فیرات، سرمربی نارنجی‌پوشان عنوان بهترین سرمربی هفته را از آن خود کند.

**۲۹ کارت زرد و یک کارت قرمز


در هفته‌ای که سپری شد ۲۹ کارت زرد و یک کارت قرمز از جیب داوران خارج شد تا هفته هشتم یکی از هفته‌های پرکارت رقابت‌ها باشد.

**تعداد تماشاگران هفته: ۱۱۷ هزار نفر


هفته هشتم رقابت‌ها را به لطف برگزاری دربی می‌توان از پرتماشاگرترین‌های هفته لیگ برتر تا این هفته از رقابت‌ها قلمداد کرد.
این هفته حدود ۱۱۷ هزار نفر از نزدیک از رقابت‌ها تماشا کردند که ۱۰۰ هزار نفر آن مربوط به دربی ۷۷ بود.

**رده‌بندی گلزنان تا پایان هفته هشتم:


۵ گل: رضا نوروزی
۴ گل: رضا عنایتی(صبای قم) – محمد غلامی(سپاهان) – مهرداد بایرامی (گسترش فولاد)