مهدی کیانی در گفت‌وگو با فارس در مورد پیروزی دو بر یک تیمش مقابل صبای قم و رسیدن تراکتور‌سازی به […]

مهدی کیانی در گفت‌وگو با فارس در مورد پیروزی دو بر یک تیمش مقابل صبای قم و رسیدن تراکتور‌سازی به رده سوم جدول عنوان کرد: خدا را شکر با دو پیروزی پیاپی وضعیت خوبی در جدول پیدا کردم. امیدوارم این روند خوبمان ادامه داشته باشد و بتوانیم خودمان را در جدول باز هم بالا بکشیم.

وی در مورد اینکه تراکتورسازی در این ۸ هفته نتایج سینوسی داشته، افزود: انشاءالله این بار سنت‌شکنی می‌کنیم و سومین پیروزی خودمان را هم مقابل ملوان کسب می‌کنیم تا نشان دهیم تیممان به شرایط خوبی رسیده است. خدا را شکر اکنون در تیم آرامش برقرار است و فکر می‌کنم با این پیروزی از آن وضعیت ابتدای فصل کاملا دور شده باشیم.

هافبک تراکتور‌سازی در مورد اینکه هواداران به بازیکنان این تیم اعتراض می‌کردند اظهار داشت: هواداران حق دارند. آنها می‌بینند که تیم دو سال است که نایب قهرمان می‌شود و انتظار قهرمانی دارند ما تیم کوچکی نیستیم بازیکنان بزرگی داریم و یکدل کاری می‌کنیم که به موفقیت برسیم. خدا را شکر اکنون وضعیتمان خوب است و در تیم صمیمیت زیادی وجود دارد.

کیانی در پایان در مورد دیدار مقابل ملوان در هفته نهم خاطرنشان کرد: ملوان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد ما نیز تراکتور‌سازی هستیم. سه امتیاز این دیدار برای ما در جدول بسیار اهمیت دارد و تلاش می‌کنیم که با کسب پیروزی خود را بالا بکشیم.