یکی از مشکلاتی که این روزها گریبانگیر ملوان شده ، نداشتن شرایط مناسب برای چمن ورزشگاه تختی انزلی است . […]

یکی از مشکلاتی که این روزها گریبانگیر ملوان شده ، نداشتن شرایط مناسب برای چمن ورزشگاه تختی انزلی است .

 

سایت گل –  ملوان در حالی به دیدار سایپا می رود که بعد از پیروزی شیرین بر مس کرمان ، حال و هوای بندر آفتابی است . ملوانان که تغییرات عمده ای را نسبت به فصل گذشته در ترکیب اصلی خود داشته اند با گذشت هفت هفته از لیگ سیزدهم کم کم هماهنگ می شوند .

پاشنکو در ومبلی
چالش اصلی دراگان اسکوچیچ بسته بودن دست او در نیمکت ذخیر ه ها است و اگر روزی بازیکنان اصلی او محروم یا مصدوم شوند کار سختی را پیش رو خواهد داشت . غایب اصلی قوهای سپید سنگربان اصلی آنها سرگئی پاشنکو است که به احتمال فراوان جمعه شب در ویمبلی لندن در قفس توری تیم ملی مولداوی قرار خواهد گرفت .

از سوی دیگر بازی با ملوان دومین دیدار خارج از خانه تیم سایپا به شمار می آید ، خودروسازان که در هفته گذشته در دقایق پایانی یک تساوی شیرین را با یک باخت تلخ در تبریز عوض کردند ، به دنبال حداقل یک امتیاز از انزلی هستند .

 

دومین جدال خارجی اسکوکیچ
سایپا در فصل گذشته در انزلی یک بر صفر مغلوب شد و دو تیم در کرج به تساوی دو بردو رضایت دادند . اسکوچیچ که در هفته ششم لیگ سیزدهم در یک دیدار خانگی مغلوب لوکا بوناچیچ شد این بار می خواهد در نبرد با انگین فیرات آلمانی با دست پر از استادیوم سن سیروس بیرون بیاید و هواداران ملوان را خوشحال کند . کاپیتان مازیار زارع که در لیگ سیزدهم در حال بازگشت به روزهای اوج خود است جدالی تماشایی را در میانه میدان با کاپیتان ابراهیم صادقی خواهد داشت .

 

ای چمن آی چمن!
یکی از مشکلاتی که این روزها گریبانگیر ملوان شده ، نداشتن شرایط مناسب برای چمن ورزشگاه تختی انزلی است . نکته جالب آن که در برنامه ۹۰ هفته قبل گزارشی از وضعیت نابسامان زمین چمن استادیوم خانگی ملوانان پخش شد اما متاسفانه به این مهم تاکنون توجه ای نشده و چمن مانند قبل کچل و زرد است !

پیش بینی می شود ملوان شانس بیشتری برای برد مقابل نارنجی پوشان سایپا داشته باشد ، جالب آن که در فصل گذشته قوهای سپید پس از پیروزی بر مس در کرمان ، سایپا را نیز در انزلی شکست دادند ، باید منتظر ماند و دید که آیا بار دیگر چنین اتفاقی می افتد یا حوادث دیگری رقم خواهد خورد؟

منیع : سایت گل – کاوه چلمبری