سرمربی سایپا می‌گوید این تیم در آینده جواب اعتمادش را به جوانان خواهد گرفت.     به گزارش خبرگزاری دانشجویان […]

سرمربی سایپا می‌گوید این تیم در آینده جواب اعتمادش را به جوانان خواهد گرفت.

 

 


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، انگین فیرات در نشست خبری پیش از بازی با ملوان در هفته هشتم لیگ برتر گفت: مانند باشگاه‌های دیگر، باشگاه ما هم در ابتدای فصل مشکلات مالی داشت به همین دلیل تعدادی از بازیکنان خوب‌مان را از دست دادیم ولی چون می‌خواستیم یک تیم جوان داشته باشیم و سال‌ها از این جوانان استفاده کنیم، به همین خاطر به بازیکنان جوان فرصت دادیم و خواهید دید که در ادامه با تجربه‌ای که این جوان‌ها به دست می‌آورند، نتایج خوبی را کسب می‌کنیم.

 

وی همچنین در ادامه گفت: دو تیم شکل هم هستند چون برای آینده فوتبال ایران بازیکن می‌سازند. نقاط قوت ملوان را می‌دانیم و خوب می‌دانیم که این شهر، شهری فوتبالی است. فکر می‌کنم که هواداران بازی خوبی را ببینند. امسال هم ملوان تیم جنگنده‌ای دارد و ما هم از لحاظ جنگندگی و شرایط بازی در همان سطح هستیم. رتبه حال حاضر این دو تیم فقط به خاطر بی‌تجربگی و جوان بودن ترکیب این دو تیم است.

 

سرمربی سایپا در ادامه گفت: هر تیمی هدف‌های مشخص خودش را دارد. مثلا تیم سپاهان همیشه دنبال قهرمانی و کسب نتیجه است. اما تیم‌هایی مثل ملوان و سایپا به جوانان فرصت می‌دهند و هدف‌ اصلی‌ای که من در ابتدای فصل به سایپا آمدم همین موضوع بود. اینجا ذهنم خیلی راحت است، مدیریت تیم انتظارش را به تو می‌گوید و تو آن هدف را دنبال می‌کنی. اگر می‌خواهی تیمی قهرمان شود باید پول خرج کنی و به قهرمان برسی ولی اگر می‌خواهید از بازیکنان جوان استفاده کنید، باید صبر داشته باشید. ما تا به امروز تصمیمات جسورانه‌ای گرفته‌ایم و حتی در یک بازی به ۴ بازیکن جوان‌مان اجازه بازی دادیم.

 

وی در پایان گفت: مطمئن باشید باشگاه سایپا در آینده نزدیک جواب اعتمادش به جوانان را می‌گیرد و چند بازیکن خوب تحویل ایران و تیم ملی می‌دهد. ما در این هفته محسن ارزانی، مهدی ثابتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ولی بقیه بازیکنان مشکلی برای بازی ندارند.