داوران: – محسن قهرمانی ، علیرضا ایلدورم ، علی دودانگه و رضا کرمانشاهی   محسن قهرمانی از سال ۱۳۷۹ در حال […]

داوران:

– محسن قهرمانی ، علیرضا ایلدورم ، علی دودانگه و رضا کرمانشاهی

 


محسن قهرمانی از سال ۱۳۷۹ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش بین المللی (۲۰۰۳) است. قهرمانی از سال ۱۳۶۸ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است. قهرمانی فوق دیپلم رشته تربیت بدنی داشته و در حال حاضر کارمند اداره پست استان خراسان رضوی است.

ناظر داوری:

– حاتم بک پور

 

محرومان:

مصدومان:

-محسن ارزانی ، مهدی ثابتی (سایپا)

رتبه فعلی:

– ملوان در حال حاضر با با ۷ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد و در صورت کسب هر ۳ امتیاز دیدار می تواند در بهترین حالت تا رده هفتم صعود کند، اگر ملوان نتواند در این دیدار موفق به گرفتن امتیاز شود خطر سقوط تا رده آخر تهدیدش می کند.


آخرین دیدار:

–  مس ۱ – ۳ ملوان بندرانزلی

– تراکتورسازی تبریز ۱ – ۰ سایپا

نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

 

ملوان تاکنون در این دیدار ها ۱۳.۶۴% را با برد(۳)، ۴۵.۴۵% را با مساوی(۱۰) و ۴۰.۹۱% را با باحت(۹) پشت سر گذاشته است.

عکس نوشت :

عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و ساپیا از هفته بیست و پنجم دوره نهم لیگ برتر می باشد که ملوان با نتیجه ۱ بر ۰ به برتری رسید، تک گل ملوان در این دیدار از روی یک ضربه کرنر و توسط آلن باسیچ مدافع بوسنایی آن روزهای ملوان به دست آمد. مهرداد اولادی نیز در آن دیدار برای اولین بار با پیراهن ملوان به میدان آمد.

مصاحبه :

– اسکوچیچ سرمربی ملوان درباره دیدار فردا برابر سایپا گفت: “ بازی فردا برای ما خیلی مهم است. اگر این بازی را ببریم، سه امتیاز بازی هفته گذشته ارزشش مشخص می‌شود. همچنین باید تعیین کنیم که می‌خواهیم در بالای جدول باشیم یا در پایین جدول. تیم من متحد است و جو خوبی را در تیم داریم.”

– مهدی دغاغله مهاجم ۲ گله ملوان درباره دیدار برابر سایپا گفت: “برد ما مقابل مس کرمان نمودی ندارد تا زمانی که ما سایپا را نبریم ! این بازی بسیار مهم است و برد در این دیدار خانگی بسیار حیاطی است ، سایپا نیز در تبریز مقابل تراکتور شکست خورده و تشنه ی امتیاز است . ما بعد از این بازی دو بازی سخت متوالی بیرون از انزلی داریم بنابر این بسیار مهم است که امتیازات بازیهای خانگی را جمع کنیم .”

ترکیب احتمالی:

آرمین رحیم زاده، امیر حسین فشنگچی ، سعید سالارازده، احمد آهی، سید احمد مهدی زاده ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع(C)، سهیل رحمانی، محسن یوسفی، مهدی شیری و سید جلال رافخایی.


آمار دو تیم در بازیهای خارج و داخل خانه ی خود در این فصل :

آمار دو تیم در این فصل برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
ملوان ۱ ۱ ۱ ۳ ۳ ۴
سایپا در خارج از خانه
۰ ۳ ۱ ۱ ۲ ۳

 

عملکرد دو تیم در ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر این فصل :


رو در رو:


– آخرین دیدار دو تیم در انزلی یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ در ساعت ۱۵:۴۵ از هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت یدالله جهانبازی، محمدرضا ابولفضلی و مهدی الوندی برگزار شد که در پایان ملوان با نتیجه ۱ بر ۰ هر سه امتیاز بازی را کسب کرد. گل ملوان در این دیدار را مهرداد اولادی در دقیقه ۶۱ به ثمر رساند.  ملوان با کسب آن سه امتیاز در پایان هفته دوازدهم  با ۱۹امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت.


آفساید
:

– همیشه دیدار های ملوان و سایپا همراه با جذابیت های بسیاری است، از ۲۲ بازی انجام شده بین این دو تیم در لیگ برتر تنها ۲ بازی بدون گل به پایان رسیده است.

– ۵۷ گل در دیدار های این دو تیم رد و بدل شده که میانگین بالای ۲.۵ کل در هر دیدار را نشان می دهد و سهم ملوان ۲۶ گل و سهم سایپا ۳۱ گل می باشد.

– پر گل ترین برد ملوان در خانه به برتری ۵ بر ۰ در فصل چهارم لیگ برتر مربوط می شود که در انزلی بدست آمد! بدترین شکست ملوان هم در فصل بعد آن و با نتیجه ۴ بر ۱ رقم خورد.

– سعید یوسف زاده و محسن یوسفی دو بازیکنی هستند که سابقه بازی در هر دو تیم را در کارنامه خود دارند.


به نشر شما چه نتیجه ای در این دیدار حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 

مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)