امروز گرث بیل بازیکن ولزی تاتنهام با عقد قراردادی ۶ ساله به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو با شکستن رکورد نقل و […]

امروز گرث بیل بازیکن ولزی تاتنهام با عقد قراردادی ۶ ساله به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو با شکستن رکورد نقل و انتقالات به رئال مادرید پیوست.

وی پس از امضای قرارداد به سانتیاگو برنابئو رفت و به هواداران معرفی شد ، سپس در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

بیل: من برای پول اینجا نیامده ام!

گرث بیل برای اولین بار با پیراهن رئال مادرید پا در چمن سانتیاگو برنابئو گذاشت.

در جریان این مراسم که از وی به عنوان بازیکن رئال مادرید پرده برداری شد،این بازیکن ولزی بسته ی لوازم خود را باز و پیراهن شماره ی ۱۱ را بر تن کرد. سپس او به روی چمن رفت و با شوت زدن به سمت دروازه برای رسانه ها ژست گرفت.

بیش از ۲۰ هزار هوادار رئال مادرید حاظر در استادیوم ورود او را خوشامد گفتند و این بازیکن نیز با پاس دادن توپ به آنها به لطفشان پاسخ گفت.

سپس گرث بیل به کنفرانس خبری رفت و گفت که از امضای قرارداد با رئال مادرید بسیار خوشحال است.او به زبان اسپانیایی گفت: « بازی کردن برای رئال مادرید رویای من بود ، از خوشامدگویی شما ممنونم، مادرید به پیش ! »
حدود ۲۰ هزار مادریدی در پاسخ این جمله وی را تشویق کردند.

او در ادامه گفت: « من برای پول اینجا نیامده ام ! حتی یک پِنی ! دستمزد این انتقال چیزی نیست که من را تحت تاثیر قرار داده باشد. رئال و تاتنهام متفاوت اند. اینجا برای بازی کردن تحت فشار بیشتری هستی. »

بیل در پایان اولین کنفرانس مطبوعاتی خود در مادرید گفت: « من میخواهم با رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان شوم. وظیفه ی من این است که به رئال کمک کنم تا برنده ی جام ها شود. من میخواهم اینجا پیشرفت کنم و به رئال هم کمک کنم تا قهرمان اروپا شود. »

منبع: روزنامه ی مارکا

 

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.png

 

9.jpg

 

10.jpg