مهاجم خوزستانی ملوان از محبوبیت خاصی بین هواداران ملوان برخوردار است و به نظر می رسد خود او نیز علاقه […]

مهاجم خوزستانی ملوان از محبوبیت خاصی بین هواداران ملوان برخوردار است و به نظر می رسد خود او نیز علاقه ی زیادی به شهر انزلی ، ملوان و هواداران این تیم دارد . مهدی دغاغله در دو هفته ی اخیر ذخیره ی طلایی ملوان بوده و توانسته در دو بازی که به عنوان یار ذخیره به میدان آمد دو گل را به ثمر برساند . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی را با مهدی دغاغله ترتیب داد که می توانید در ادامه مطالعه نمایید .

 

 

ملوان کلاب : چطور شد که از ملوان رفتی و دوباره برگشتی ؟

 

ببینید من در ابتدا بگم که رفتن من از ملوان در فصل گذشته اشتباه بود و نباید از انزلی می رفتم ، رفتن من هم اصلا ارتباطی به مسائل مالی و … نداشت و یک سری مسائل شخصی موجب جدایی من از ملوان شد . من برای برگشتن به ملوان امسال نزدیک به دویست میلیون تومان از جیبم برای گرفتن رضایتنامه از صنعت نفت به این تیم پرداخت کردم و همه هم می دانند که ملوان شرایط مالی مناسبی ندارد که به خاطر پول به اینجا آمده باشم . به ملوان برگشتم که پیشرفت کنم چون ملوان جایِ پیشرفت است ، در ملوان می توانی بهترین بازیهایت را به نمایش بزاری .

 

ملوان کلاب : به غیر از ملوان از کدام تیم ها پیشنهاد داشتید ؟

 

راه آهن ، نفت تهران و حتی صحبت هایی با استقلال تهران هم شده بود اما من دوست داشتم به ملوان بیایم .

 

ملوان کلاب : بازی با مس کرمان چطور بود ؟ گل حساسی زدی با توجه به روند بازی .

 

بازی خوبی بود کمی هم خوش شانس بودیم ، همانطور که هفته ی قبل ذوب آهن در انزلی خوش شانس بود ما بازی خوبی کردیم اما آنها بردند اما ما در کرمان لایق برد بودیم اما کمی شانس هم در برد ما دخیل بود . خوشحالم که گل من در روند بازی تاثیر گذار بود چون در آن دقایق بازی ۲-۱ به سودِ ما بود و مس به شدت در حال حمله کردن بود و هر لحظه امکان داشت گلی را دریافت کنیم ، اما خوشبختانه با ۳ امتیاز حساس از کرمان برگشتیم .

 

ملوان کلاب : ۹۸ دقیقه در طول لیگ بازی کردی و دو گل زدی ، مشکلی با کم بازی کردنت نداری ؟

 

ببینید بازیکنی که از نیمکت نشینی خوشحال باشد اصلا فوتبالیست نیست ! من هم دوست ندارم نیمکت نشین باشم اما همین که توانسته ام در دقایق کم برای تیمم تاثیرگزار باشم واقعا خوشحالم . با آقای اسکوچیچ هم در این خصوص صحبت کرده ام و گفته ام که به جز خط حمله در چپ و راست تیم هم توانایی بازی دارم و هرجا که شما بخواهید می توانم بازی کنم . کم بازی کردن من هم تصمیم ایشان است و من هیچ اعتراضی ندارم حرف اول و آخر را سرمربی تیم می زند ، فقط می خواهم با تلاشم در تمرینات و مسابقات خودم را ثابت کنم . اصلا هم فرقی نمی کنه ۹۰ دقیقه بازی کنم یا ۲۰ دقیقه یا ۱ دقیقه ، هر زمانی که به زمین بیایم سعی می کنم برای ملوان تاثیرگزار باشم و کار خودم را به درستی انجام دهم .

 

ملوان کلاب : خودت در کدام پست راحت تری ؟

 

من هم چپ هم راست و هم مهاجم بازی کرده ام . خودم بیشتر دوست دارم سمت چپ خط حمله ی تیمم بازی کنم .

 

ملوان کلاب : کار با اسکوچیچ چطور است ؟

 

من با مربیان زیادی کار کرده ام و به جرات می گویم آقای اسکوچیچ از لحاظ فنی یکی از بهترین هاست جزو برترین کسانی است که مربی من بوده است .

 

ملوان کلاب : نسبت به دو سال پیش که در ملوان بودی با تجربه تر بازی می کنی .

 

به هر حال هر بازیکنی با بازیهای بیشتر با تجربه تر می شود ، خودم هم فکر می کنم خیلی پخته تر شدم و در کنار دیگر بازیکنان با تجربه ی تیم مثل مازیار ، جلال ، حسن اشجاری ، محسن یوسفی ، امیر فشنگچی و … همه دست به دست هم می دهیم که بتوانیم ملوان را بالا ببریم .

 

ملوان کلاب : چرا شماره ی ۲ میپوشی ؟

 

من عاشق شماره ی ۲ هستم !

 

ملوان کلاب : به خاطر مهدوی کیا ؟

 

مهدی مهدوی کیا که واقعا اسطوره و الگوی من هست اما به این خاطر ۲ را دوست ندارم کلا عاشق این شماره هستم و به من انرژی مثبت می دهد و هروقت این شماره را تنم می کنم انرژی زیادی می گیرم .

 

ملوان کلاب : تا به حال به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدی ؟

 

من در تمامی رده های سنی تیم ملی حضور داشتم و یک بار هم در دوره ی قبلی که در ملوان بودم به اردوی بزرگسالان دعوت شدم که اردو بهم خورد . جام جهانی در پیش است اگر خدا بخواهد بتوانم به جام جهانی بروم که عالی است و اگر هم نشد ایرادی ندارد ۲۳ سال بیشتر ندارم و جام ملت های آسیا و جام جهانی های بعدی در پیش است و بالاخره به آرزویم که پیراهن تیم ملی است خواهم رسید .

 

ملوان کلاب : بین هواداران ملوان محبوبیت خاصی داری .

 

اصلا یکی از دلایل بازگشت من به انزلی همین هواداران بودند ، نظر لطف آنهاست که تشویقم می کنند و دوستم دارند ، من هم هروقت برای ملوان به زمین می روم با تمام وجودم در زمین تلاش می کنم و هیچوقت کم نمی گذارم و مردم انزلی هم فوتبال فهم هستند و می بینند که چه کسی تلاش می کنند و برای تلاش بازیکن ارزش قائلند .فقط من نیستم که هواداران همچین برخوردی دارند مهرداد اولادی ، محسن مسلمان و بازیکنان دیگری هم بودند که همچین شرایطی را در انزلی داشتند ، این شهر واقعا دوست داشتنی است شما دیدید مهرداد اولادی هم بعد از یک جدایی دوباره به ملوان برگشت باور کنید هرکس به انزلی می آید و برخورد مردم را می بیند به این شهر علاقه مند می شود . خودم وقتی اولین بار قرار بود به انزلی بیایم شناختی نداشتم و بعضی ها به من می گفتند که مردم آنجا نمی گذارند فوتبال بازی کنی آنجا مافیا دارد ، بازیکنان غیر بومی در ملوان موفق نمی شوند و خیلی دیگر از این حرفها اما من به انزلی آمدم و بهترین روزهایم را در اینجا سپری کردم و می کنم !

 

ملوان کلاب : پس در انزلی راحت هستی ؟

 

لطفی که مردم انزلی به من دارند باور کنید مردم شهرِ خودم ندارند ! واقعا اینجا راحت هستم و منم تمام تلاشم را می کنم که این مردم را بتوانم خوشحال کنم تا جواب این همه محبتی که به من دارند را بدهم ، دوست دارم برای این مردم بازی کنم و گل بزنم چون ملوان مال مردم است ، من به چشم دیدم که انزلیچی ها با برد ملوان از خوشحالی بال در می آورند و با باختش اشک می ریزند ، همچین هوادارنی را در هیچ جا نمی توانید پیدا کنید .

 

ملوان کلاب : بازی با سایپا را چگونه می بینید ؟

 

برد ما مقابل مس کرمان نمودی ندارد تا زمانی که ما سایپا را نبریم ! این بازی بسیار مهم است و برد در این دیدار خانگی بسیار حیاطی است ، سایپا نیز در تبریز مقابل تراکتور شکست خورده و تشنه ی امتیاز است . ما بعد از این بازی دو بازی سخت متوالی بیرون از انزلی داریم بنابر این بسیار مهم است که امتیازات بازیهای خانگی را جمع کنیم .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی ؟

 

صحبت من فقط با هواداران ملوان است ، از آنها میخواهم دست در دست هم دهیم و نام ملوان را بالا ببریم این تیم نه برای هیچ شخصی است نه به نامِ هیچ شخصی است و نه هیچ ارگانی ! نام ملوان فقط و فقط متعلق به مردم این شهر و استان و هوادارانش است و همین هواداران می توانند تیمشان را به عرش ببرند یا تیم را زمین بزنند ! ملوان با این مردم زنده است و نفس می کشد و ما بازیکنان هم وقتی می خواهیم به زمین برویم جمع می شویم و میگوییم فقط به عشق مردم بازی می کنیم و بازی را می بریم و وقتی به زمین می رویم تمامی مشکلات یادمان می رود . ما برای این هواداران بازی می کنیم .

 

 

میثم شاهین

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)