کمیته فوتسال هیئت فوتبال بندرانزلی تصمیم دارد مسابقات لیگ فوتسال را در شهرستان انزلی جهت توسعه ورزش فوتسال برگزار نماید […]

کمیته فوتسال هیئت فوتبال بندرانزلی تصمیم دارد مسابقات لیگ فوتسال را در شهرستان انزلی جهت توسعه ورزش فوتسال برگزار نماید و در این خصوص جلسه ای را با نمایندگان تیمهای حاضر در مسابقات فوتسال جام رمضان انزلی برگزار نمودند .

 

جلسه برگزاری لیگ فوتسال در تاریخ ۷/۶/۹۲ روز پنجشنبه راس ساعت ۱۸ عصر بین نمایندگان تیمهای درخواست کننده جهت شرکت در لیگ فوتسال برگذار گردید. در این جلسه مسائل ابتدائی و اجمالی برگزاری مسابقات لیگ داخلی از طرف مسئول کمیته فوتسال و دبیر هیئت فوتبال عنوان گردید. سپس نظرات نمایندگان ایراد و تصمیم براساس رعایت کلیه قوانین و اساسنامه های مربوط به لیگ استان گرفته شد ضمن اینکه تحت لوای نام یک باشگاه قرار گرفتن تیمها و قراردادهای داخلی مربوط به بازیکنان نیز از اهم تصمیمات اعضا بود ضمن اینکه تضمین مالی تیمها بواسطه یک فقره چک در طول بازیها و ضمانت اجرائی حضور تا پایان مسابقات نیز الزامی می باشد. همچنین از علاقه مندان به شرکت در لیگ فوتسال دعوت میشود جلسه روز یکشنبه ۱۷شهریور ۹۲ ساعت ۱۸ در دفتر واحد فوتسال هیئت فوتبال حضور پیدا کنند.

 

منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)