مدیرعامل تیم فوتبال ملوان با انتقاد شدید از حسن‌زاده می‌گوید کمیته انضباطی منبع درآمدی بزرگی برای فدراسیون فوتبال شده است. […]

مدیرعامل تیم فوتبال ملوان با انتقاد شدید از حسن‌زاده می‌گوید کمیته انضباطی منبع درآمدی بزرگی برای فدراسیون فوتبال شده است.

 

صادق درودگر با ابراز رضایت از وضعیت تیمش گفت: طبیعی است هر تیمی که ۱۴ بازیکنش را تغییر می‌دهد دچار شرایط ناهمگون می‌شود. اما بازی به بازی شناخت بازیکنان از یکدیگر بهتر می‌شود و کارهای ترکیبی شکل می‌گیرد. هفته‌ی نخست در مصاحبه‌ای گفتم که تیم ما را از هفته‌ی ششم می‌توان دید. ما در بازی برابر ذوب آهن صاحب توپ و میدان بودیم. داشتن ۱۴ کرنر و ۹ موقعیت گل مساله‌ی کوچکی نیست. آن‌قدر در بازی برابر ذوب آهن خوب بودیم که بوناچیچ گفته بود پیروزی حق ملوان بود. ما بعد از بازی برابر صبا هر روز بهتر شدیم و نشان دادیم که دارای پتانسیل بالایی هستیم.

به نقل از ایسنا، او در پاسخ به این سوال که آیا استقبال خوبی از شماره حساب اعلام شده از سوی باشگاه ملون برای کمک‌های مالی شده است یا نه، بیان کرد: تا این لحظه نشده است. تماس‌های زیادی داشته‌ایم که گفته‌اند اگر امکان دارد شماره کارتی اعلام شود تا از طریق کارت به کارت به ملوان کمک کنند. ما هم درخواست این مساله را کرده‌ایم. کمک هواداران به ما می‌تواند مثمرثمر باشد اما همه چیز نخواهد بود. ما نمی‌توانیم همه‌ی مشکلات را با کمک‌های مردم حل کنیم. باید به دنبال گرفتن کمک از دولت باشیم. احمدی‌نژاد به بقایی دستور داده بود تا کمک مالی به ملوان شود. به هر حال الان آقای ترکان که خودش هم فردی ورزشی بوده در راس کار است و من در تلاشم طی قراری با ایشان مسائل را پی‌گیری کنم.

 

مدیرعامل ملوان در ادامه افزود: همه‌ی دولت‌ها بزرگ‌ترین دغدغه‌شان آرامش مردم است. رویکرد مردم به فوتبال قابل تامل است. مردم انزلی دلخوشی‌شان به ملوان است و می‌طلبد که دولت وقتی به ۵۰۰ تیم لیگ برتری پول می‌دهد فکری به حال ملوان هم بکند. من به شما قول می‌دهم که با حمایت دولت و تشکیل زیرساخت‌های مالی، ملوان در سه سال خودکفا می‌شود و هیچ دغدغه مالی نخواهد داشت؛ همان اتفاقی که در ترکیه افتاد و الان تیم‌های آنها به لیگ قهرمانان اروپا می‌رسند.

او در ادامه با انتقاد شدید از حسن‌زاده اظهار کرد: آقای حسن‌زاده با مصاحبه‌هایشان نشان می‌دهند که به دنبال قدرت‌نمایی هستند و به دنبال این نیستند تا فضای ورزشگاه‌ها را به سمت سلامت هدایت کنند. ایشان ادعا کرده که شکایت مراجع دیگر هیچ فایده‌ای ندارد و تیم‌های معترض به هیچ چیز نمی‌رسد. آقای حسن‌زاده! اگر هدف شما آرامش است نباید تیم‌ها را تهدید کنید و بگویید که از ملوان و استقلال باز هم امتیاز کم می‌کنیم. شما باید بگویید اگر فضای ورزشگاه‌ها عوض شود امتیاز را برمی‌گردانیم. به هر حال آقای حسن‌زاده منبع درآمد بزرگی برای فدراسیون فوتبال شده است. رای ایشان بر اساس سلیقه بوده و هیچ تضمینی برای بهتر شدن جو ورزشگاه‌ها وجود ندارد. آقای حسن‌زاده! در ایران از شما بزرگ‌تر آمده و رفته، شما باید به تیم‌های لیگ برتر احترام بگذارید. اگر این تیم‌ها نباشند، شما که هیچی رییس فدراسیون هم هیچ‌کاره می‌شود. تاریخ اثبات کرده که همیشه زورگوها سرنگون شده‌اند.

درودگر در ادامه و در پاسخ به این سوال که برای کسر امتیاز تیمش چه اقداماتی را انجام داده و آیا مثل استقلال به دادگاه عالی ورزش شکایت خواهد کرد یا خیر، گفت: فعلا اعاده دادرسی کرده‌ایم و وکیلمان پی‌گیر ماجراست اما ما با استقلال هماهنگیم و احتمالا با هم اقداماتی را انجام خواهیم داد.

 

منبع : ایسنا