چند ماهی است که مشخص نیست ملوان توسط چه ارگانی اداره می‌شود. در این مدت قرار بود حسین هدایتی طبق […]

چند ماهی است که مشخص نیست ملوان توسط چه ارگانی اداره می‌شود. در این مدت قرار بود حسین هدایتی طبق گفته درودگر به ملوانی‌ها کمک کند ولی این اتفاق نیفتاده است. در این رابطه گفت‌وگوی سید جلال رافخایی را با روزنامه ی ورزشی ۹۰ بخوانید.

** هدایتی به ملوان بدهکار است یا نه؟
من در جریان کارهای هدایتی با باشگاه نیستم و نمی‌دانم بین او و درودگر چه می‌گذرد ولی این را بگویم که ما بازیکنان همگی چند سالی است از باشگاه طلب داریم اما هر سال یک جورایی پولمان را نمی‌دهند الان هم بیش از ۵۰ درصد از مطالبات فصل گذشته‌مان را نگرفته‌ایم و نمی‌دانیم از کی باید بگیریم.

** چرا ملوان به این روز افتاده؟
چند سالی است نیروی دریایی تیم را به این و آن سپرده که هرکسی می‌آید به مشکل برمی‌ خورد. متاسفانه ملوان را بچه سرراهی کرده‌اند و نمی‌خواهند کمکش کنند. باور کنید اگر تیمی از سوی دولت حمایت نشود به هیچ جایی نمی‌رسد.

** در دو مسابقه اخیر هم از داوری‌ها ضرر کرده‌اید؟
متاسفانه در بازی با پرسپولیس یک گل افساید خوردیم و در بازی با ذوب‌آهن نیز یک پنالتی‌مان را نگرفتند یک گل هم به ثمر رساندیم که آن را هم قبول نکردند. این که نشد داوری. قرار نیست در هر مسابقه این همه ضربه بخوریم. یک امتیاز نیز از ما کسر کرده‌اند که نمی‌دانم این قانون از کجا آمده است؟ واقعا دارند همه جوره به ملوان ضربه می‌زنند.

** به نظرت درودگر تنها نیست؟
واقعا تنهاست، همه مسئولان استان او را تنها گذاشته‌اند و حمایتش نمی‌کنند. خیلی‌ها نمی‌دانند اگر درودگر نبود این تیم همین امسال از هم می‌پاشید. او انزلی‌چی نیست ولی بیشتر از خیلی‌ها به ملوان عرق دارد. من ناراحت می‌شوم یک نفر دارد شبانه‌روز برای تیم زحمت می‌کشد ولی عده‌ای دارند تو کارش می‌گذارند. هرکسی ملوان را دوست دارد سکوت کند و هواداران هم باید بدانند الان وقت حمایت است ونباید به راحتی به یک نفر توهین کنند. واقعا ملوان بدترین روزهای عمرش را سپری می‌کند. تیمی که همه جای ایران دوستش دارند.