کریستیانو رونالدو به مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال اروپا که فردا در موناکو برگزار خواهد شد ، نخواهد رفت! او […]

کریستیانو رونالدو به مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال اروپا که فردا در موناکو برگزار خواهد شد ، نخواهد رفت!

او در کنار فرانک ریبری و لیونل مسی، ۳ نامزد نهایی را تشکیل داده اند. در اصل قرار بود این بازیکن رئال مادرید در مراسم حضور داشته باشد، اما این مراسم با دیدار خیریه Teresa Herrera (یک دیدار دوستانه که هر تابستان برای جمع آوری پول برای فقرای لاکرونیا برگزار می شود) همزمان شده است و خود بازیکن و مربی، کارلو آنچلوتی، ترجیح دادند که او به لاکرونیا سفر کند.

یوفا هنوز تلاش می کند تا رئال مادرید و رونالدو را برای حضور در این مراسم که فردا شب خواهد بود، متقاعد کند، با این حال، باشگاه اسپانیایی به مسئولان یوفا اعلام کرده است که آنچلوتی تمایل دارد تا کریستیانو را در لاکرونیا داشته باشد، تا برای دیدار روز یکشنبه در لالیگا آماده شود.

رونالدو سال گذشته به این مراسم رفت اما از اینکه ۶۰ گل او و قهرمانی در لالیگا به حساب نیامد و اینیستا جایزه بهترین بازیکن را از آن خود کرد، ناراحت شد.

مسی به همراه تعدادی از سران ارشد باشگاه بارسلونا، در مونت کارلو خواهد بود، از جمله، رئیس باشگاه، ساندرو راسل و مدیر ورزشی تیم، زوبیزارتا. همچنین پدر و مادر او نیز آنجا خواهند بود. با این حال، مدعی اصلی کسب این عنوان، فرانک ریبری است که فصل گذشته به همراه بایرن مونیخ تمام جام های ممکن را فتح کرد.

منبع: طرفداری