داوران: – حسن اکرمی، رضا سخندان ، مهدی شفیعی و وحید کاظمی   حسن اکرمی فعالیت حرفه ای خود در […]

داوران:

– حسن اکرمی، رضا سخندان ، مهدی شفیعی و وحید کاظمی

 


حسن اکرمی فعالیت حرفه ای خود در زمینه داوری را از سال ۱۳۸۰ و با اخذ مدرک درجه ۳ داوری آغاز کرد و در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ درجه ملی داوری شد و از سال ۱۳۹۰ به عنوان داور چهارم در لیگ برتر فعالیت می کند. اکرمی تحصیلات خود را در زمینه مهندسی عمران به پایان رسانده است.وی در طول دوران قضاوت خود ۱۷ بار سوت شروع بازی را زده است که در آن از ۹۷ کارت زرد و ۱۲ کارت قرمز استفاده نموده است .حسن اکرمی در این فصل فقط یک بار قضاوت کرده است که در آن ۸ کارت زرد و ۲ کارت قرمز استفاده نموده است. وی دیدار ملوان بندر انزلی و مس کرمان را نیز در فصل پیش قضاوت کرده است .

 

ناظر داوری:

– ابوطالب طاهریان

 

محرومان:

 

مصدومان:

رتبه فعلی:

 

– ملوان در حال حاضر با ۴ امتیاز در رده چهاردم قرار دارد و با برد می تواند تا رده هشتم صعود کند، در صورت عدم کسب امتیاز خطر سقوط تا رده آخر وجود دارد.

آخرین دیدار:

– ملوان بندرانزلی ۱ – ۲ ذوب آهن اصفهان

–  سایپا ۱ – ۰ مس کرمان


نتایج تمامی دیدار های دو تیم در لیگ برتر:

 

ملوان ۴۲.۸% این مسابقات را با برد(۶)، ۱۴.۴% را با مساوی(۲) و ۴۲.۸% را با شکست(۶) پشت سر گذاشته است.

 

عکس نوشت :


عکس فوق مربوط به دیدار ملوان و مس در دوره نهم لیگ برتر در انزلی می باشد که با نتیجه ۲ بر۱ به صعود ملوان به پایان رسید، ملوان ابتدا در دقیقه ۱۵ از حریف خود عقب افتاد اما در نیمه دوم با گلهای آدریانو آلوز از روی نقطه پنالتی(۶۲) و جلال رافخایی (۶۹) مس را مغلوب کرد. آرمین رحیم زاده  در این دیدار یکی از بهترین عملکرد های خود را به نمایش گذاشته بود.

 

مصاحبه :

 

بازیکنان حاضر در اردو:


سرگئی پاشنکو ، آرمین رحیم زاده ، ایمان صادقی ، احمد آهی ، احمد مهدی زاده ، عزیز معبودی ، سعید سالارزاده ، سیامک کورروشی ، سهیل رحمانی ، مازیار زارع ، سعید یوسف زاده ، محمد پور رحمت الله ، مهدی شیری ، سید جلال رافخایی ، مهدی دغاغله ، شاهین ثاقبی ، اسماعیل صمدی ، محسن یوسفی ، امیر حسین فشنگچی و ایور وایتسر .

 

ترکیب احتمالی:

سرگی پاشینکو ، احمد مهدی زاده ، سعید سالارازده، احمد آهی، امیرحسین فشنگچی ، سعید یوسف زاده، مازیار زارع(C)، مهدی دغاغله، محسن یوسفی، مهدی شیری و سید جلال رافخایی.


آمار دو تیم در بازیهای خارج و داخل خانه ی خود در این فصل :


آمار دو تیم در این فصل برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
مس ۰ ۲ ۰ ۱ ۱ ۲
ملوان در خارج از خانه
۰ ۱ ۲ ۰ ۲ ۱

 

عملکرد دو تیم در ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر این فصل :


آمار دو تیم در ۵ بازی آخر برد مساوی باخت گل زده گل خورده امتیاز
ملوان ۱ ۲ ۲ ۳ ۴ ۵
مس ۰ ۳ ۲ ۱ ۴ ۳

 

 

رو در رو :


– آخرین دیدار دو تیم در کرمان دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۱ در ساعت ۱۷:۳۰ از هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر و به قضاوت رضا کرمانشاهی، حسین طالقانی و حمیدرضا کنعانی برگزار شد که در پایان ملوان با نتیجه ۲ بر ۱ توانست ۳ امتیاز بازی را کسب کند، گل های ملوان توسط مازیار زارع (۴۶) و مهرداد اولادی (۶۷) به دست آمد و تک گل مس را شهرام گودرزی (۷۷) به ثمر رساند.


– روز قبل از این دیدار فرهاد پورغلامی از سمت خود کنار رفت و محمد احمدزاده جانشین او شد، تا قبل از این دیدار ملوان همیشه در کرمان بازنده بود و این تنها برد ملوان در کرمان محسوب می شود.


آفساید :


– به گزارش “ملوان کلاب” ، کاروان ملوان پس از رسیدن به شهر کرمان ظاهرا به خوابگاهی نه چندان مناسب برای اسکان منتقل می شود که این اتفاق نارضایتی و اعتراض اعضای تیم ملوان را در پی دارد و به این دلیل ملوانان از خوابگاه بیرون آمده و مجبور می شوند در خیابان بمانند تا هماهنگی های لازم جهت اسکان در یک هتل مناسب توسط مسئولین باشگاه فراهم شود ، که این امر پس از معطلی نیم ساعته در خیابان محقق گشت ! این اتفاق پیش از این در اردوی ملوان در تهران ، شب قبل از دیدار با پرسپولیس نیز اتفاق افتاده بود که به هیچ عنوان زیبنده ی یک تیم لیگ برتری با سابقه نیست .


– دیدار فصل قبل دو تیم در کرمان آغاز برد های ملوان در هفته  های آخر نیم فصل اول بود که توانست ملوان را در جایگاه چهارم قرار دهد، باید دید دوباره این دیدار می تواند ملوانان را روی نوار برد قرار دهد.


– مس کرمان در ۶ بازی گذشته خود موفق به پیروزی نشده و ملوانان نیز در خارج از خانه تاکنون موفق به گلزنی نشده اند.


– از ۶ برد ملوان در لیگ برتر یکی در خارج از خانه بدست آمده اما هر ۶ برد مس در زمین خودی بوده  است.


– ملوان ۴ بار در کرمان موفق به گشودن دروازه مس شده و در مقابل ۱۰ گل نیز دریافت کرده است.


به نظر شما در این دیدار چه نتیجه ای حاصل خواهد شد؟! نظر خود را درباره نتیجه و ترکیب تیم با ما و سایر دوستان در میان بگذارید.

 


مرتضی صیاد چپری


منبع : ملوان کلاب.نت (www.MalavanClub.Net)