تیم فوتبال ساحلی ایران در یک دیدار تدارکاتی تیم فوتبال ساحلی ایتالیا را با اقتدار از پیش رو برداشت.   […]

تیم فوتبال ساحلی ایران در یک دیدار تدارکاتی تیم فوتبال ساحلی ایتالیا را با اقتدار از پیش رو برداشت.


 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این دیدار که عصر امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه تختی برگزار شد، ملی‌پوشان فوتبال ساحلی ایران توانستند لاجوردی پوشان ایتالیا را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهند.

در وقت نخست این دیدار که با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران پایان یافت، فرید بلوک‌باشی و محمد احمدزاده از ایران و داریو روما سیتوی از ایتالیا موفق به گلزنی شدند.

همچنین در وقت دوم که با نتیجه ۳ بر صفر به نفع ایران به پایان رسید محمد مختاری، فرید بلوک باشی و محمد احمدزاده گل‌های ایران را به ثمر رساندند.

در وقت پایانی نیز که با شکست ۲ بر صفر ایران همراه بود ساشا گیتولیو و امانوئل زوردو گل‌های ایتالیا را وارد دروازه ایران کردند.

تیم فوتبال ساحلی ایران در این دیدار با ارائه یک بازی منسجم، حملات زیادی به روی دروازه ایتالیا داشت.

حاشیه‌ها:
* این دیدار توسط صداوسیما پخش زنده شد.
* تماشاگران زیادی برای دیدن بازی ایران و ایتالیا به مجموعه تختی نیامده بودند که به نظر می‌رسید این موضوع به دلیل اطلاع‌رسانی نامناسب بوده است.
* جنب و جوش‌ها و حرص خوردن سرمربی ایران از جمله اتفاقات قابل توجه بر روی نیمکت تیم فوتبال ساحلی ایران بود.
* نشست خبری پس از دیدار به دلیل ناهماهنگی‌های به وجود آمده برگزار نشد.
* برخی از بازیکنان ایتالیا در هنگام خروج و سوار شدن به اتوبوس با هجوم تماشاگران نوجوان مواجه شدند که برای عکس گرفتن و یا دریافت پیراهن‌های آن‌ها به سمت بازیکنان ایتالیا می‌رفتند. البته این امر مشکلاتی را نیز برای بازیکنان ایتالیا به وجود آورد.