کی روش نایی برای تماشای دیدار استقلال – راه آهن نداشت و دیدید که خوابش برد. در جلسه با علی […]

کی روش نایی برای تماشای دیدار استقلال – راه آهن نداشت و دیدید که خوابش برد. در جلسه با علی کفاشیان و هم چنین مهدی تاج هم شرکت نکرد و امید نمازی را به جای خود به دیدار این ها فرستاد. این ها نشان می دهد کی روش از لغو اردوی دوم تیم ملی در پرتغال ناراحت نه بلکه عصبانی است و شاید این عصبانیت منجر به اتخاذ تصمیمات جدیدی شود.


 

یکی از دوستان نزدیک کی روش در این باره می گوید: «کی روش کم کم در حال عصبانی شدن است. لغو این برنامه ها به روند آماده سازی تیم ملی ضربه زده است و هر برنامه ای که لغو می شود امکانش نیست که  برنامه دیگری را جایگزین کرد چون  هماهنگی ها باید از قبل صورت گیرد. امروز تیم ملی منتظر فرا رسیدن مهر ماه و بازی با تایلند است. آنچه که امروز حقیقت دارد تیم ملی سه فیفا دی را برای انجام بازی های دوستانه از دست داده است و این زمان ها هیچ گاه برنمی گردند و تنها به شرطی جبران می شوند که تیم ملی در آتی بازی ها و هم چنین اردوهای خوبی داشته باشد.»

کی روش اگر چه از لغو این اردوها ناراحت است و از دست فدراسیون فوتبال عصبانی شده اما اکنون برنامه ای برای ترک تهران ندارد. او متعجب است که چگونه دولت با علم به اینکه فدراسیون فوتبال مشکل مالی دارد گامی برای کمک به تیم ملی برنمی دارد اما امیدوار است به آینده. اینکه نرفتن به پرتغال را دولتمردان متوجه شده اند و قطعا گام هایی برای کمک فدراسیون فوتبال و تیم ملی خواهند برداشت. اینکه در ماه های آتی برنامه هایی چیده شود که تیم ملی با تیم های خوب بازی کند و به نوعی فیفا دی هایی که از دست رفته جبران شود اما اگر قرار بر تداوم این وضعیت باشد کی روش فقط یک تصمیم خواهد گرفت، ترک تهران.

فدراسیون فوتبال باید مراقب باشد. مربیان حرفه ای از جمله کی روش برای اتخاذ تصمیم حرفش را از قبل نخواهند زد. این ها مربیان عمل گرایی هستند. حرف نمی زنند،عمل می کنند. کی روش برای تیم ملی زحمت کشیده و به زحمت به جام جهانی صعود کرده است. طبیعتا دوست دارد حاصل همه زحمت هایی که برای تیم ملی کشیده در جام جهانی بگیرد و بی تعارف حضور در جام جهانی آرزوی همه است اما هیچ یک از این ها دلیلی نمی شود که کی روش چشمش را روی واقعیت ها ببندد و صرف حضور در جام جهانی سبب گردد اصول ها را زیر پا بگذارد…

به گزارش شفقنا ورزشی، گفته می شود سرمربی تیم ملی لغو اردوی دوم تیم ملی در پرتغال را هم پذیرفته به این امید که یک بار برای همیشه مشکل مالی فدراسیون فوتبال و تیم ملی حل شود که اگر این چنین نشود کی روش تهران را ترک خواهد کرد. او به منظور دفاع از اعتبار خویش خیلی راحت قید حضور در جام جهانی و پول هایی که از فدراسیون فوتبال می گیرد را خواهد زد. به یاد داشته باشیم او مربی متمولی است خصوصا با بنگاه های اقتصادی که دارد تا جایی که همواره بخشی از درآمدهایش را صرف کارهای خیر خواهانه می کند.