تیم ملوان جدا از اینکه این روزها با مشکلات مالی دست پنجه نرم می کند،در قعرجدول هم جا خوش کرده […]

تیم ملوان جدا از اینکه این روزها با مشکلات مالی دست پنجه نرم می کند،در قعرجدول هم جا خوش کرده است تا ملوانان شرایط بسیار بدی داشته باشند.در این میان خیلی ها پیش بینی می کنند که کابوس فصل گذشته این فصل هم سراغ قوی سپید خواهد آمد ولی امیرحسین فشنگچی بازیکن جوان این تیم از خروج تیمش از بحران و در آینده ای نزدیک خبر می دهد.


 


** با گذشت شش هفته از شروع مسابقات،ملوان هنوز نتوانسته است خودی نشان بدهد و مثل اینکه کابوس فصل گذشته این فصل هم برای این تیم تکرار خواهد شد.

 

هنوز در ابتدای لیگ هستیم و به اندازه کافی فرصت داریم تا این نتایج بد را جبران کنیم.از بابت اینکه کابوس فصل گذشته به سراغ تیم نخواهد آمد به همه هواداران قول می دهم.هیچ یک از بازیکنان اجازه تکرار شدن آن کابوس را نخواهند داد.


** پس اگر اینطور است چرا در این مدت نتوانسته اند تیم را به نتایج مطلوبی برسانند؟

 

باور کنید که دنبال توجیه نتایج تیم مان نیستم اما در این مدت تا توانسته ایم بد شانسی آورده ایم.در بازی با ذوب آهن در هر دو نیمه سوار بر بازی بودیم.آنقدر خوب بازی کردیم که حتی پس از پایان بازی هم هواداران گفتند که مستحق باخت نبودیم.روی دو ضد حمله گل خوردیم و خود ذوبی ها هم می دانند که با خوش شانسی موفق به کسب سه امتیاز این دیدار شدند.هیچ مشکلی نداریم و فقط بدشانس هستیم.امیدوارم خیلی زود از این طلسم رهایی پیدا کنیم.


** در حال حاضر در جمع قعرنشینان حضور دارید.نمی ترسی که با ادامه این وضعیت اعتراضات هواداران بیشتر شود؟

قبول دارم که جایگاه خوبی نداریم اما از هواداران درخواست و خواهش دارم که صبر و تحمل شان را بیشتر کنند.تنها ۶ هفته از شروع مسابقات گذشته است و فرصت زیادی برای جبران هست.این توانایی را هم در تیم مان می بینم که بتواند در آینده ای نزدیک ناکامی هایش را جبران کند.در این میان فقط به حمایت هواداران نیاز داریم.

** یعنی خودت امیدوار به بهبود شرایط و وضعیت تیمت هستی؟
تیم مان جوان و با انگیزه است و مطمئن هستم که رفته رفته به همان تیمی که هواداران انتظارش را دارند تبدیل می شود.البته باز هم می گویم که در این مدت بیشتر بد شانسی آوردیم تا اینکه بخواهیم بد بازی کنیم.

** مثل اینکه این روزها مشکلات مالی هم برای تیم تان خیلی حاشیه ساز شده است و می گویند همین روزهاست که بازیکنان تیم تصمیم به اعتصاب بگیرند.
مشکلات مالی فقط مختص ملوان نیست اما چیزی که مشخص است این است که در تیم ما این مشکلات ریشه ای تر از تیم های دیگر است.کسی تصمیم به اعتصاب ندارد چون با این کار فقط مشکلات تیم بیشتر می شود.فقط امیدواریم که مسئوولان باشگاه هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کنند.

** خیلی از انزلی چی ها معتقدند که در مکتب ملوان مربی غیر بومی جایی ندارد.آیا به نظرت اسکوکیچ می تواند در ملوان موفق ظاهر شود؟
این نظر مردم انزلی بسیار قابل احترام است اما معتقدم که اسکوکیچ می تواند انتظارات هواداران را برآورده کند.در این مدت که زیر نظر این مربی کار کرده ام،به کاربلد بودن او پی برده ام.هواداران در این مدت خیلی خوب از ایشان حمایت کرده اند و شک ندارم که در ادامه هم حمایت هایشان از این مربی را دریغ نخواهند کرد.

** خیلی ها کنار گذاشته شدن اشجاری از ترکیب تیم را به حساب اعتقاد بالای اسکوکیچ به توانایی های فنی تو گذاشته اند.در این خصوص چه صحبتی داری؟
اصلا اینطور نیست و نبودن اشجاری به من و یا اعتقاد سرمربی به بازی من ارتباطی ندارد.سرمربی تیم بارها عنوان کرده که اگر اشجاری آماده باشد من را یک خط جلوتر می گذارد.

 

 

منبع: روزنامه ی ورزشی نود