مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در انزلی شانس به ما رو کرد و توانستیم به پیروزی برسیم. فشار زیادی […]

مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در انزلی شانس به ما رو کرد و توانستیم به پیروزی برسیم.

فشار زیادی درهفته های گذشته بر روی ذوب آهن بود و بازیکنان این تیم در ۵ هفته اول نتوانستند به پیروزی برسند. اما بازی با ملوان طلسم ناکامی ها را شکست تا لوکا بوناچیچ در هوای شرجی انزلی نفس راحتی بکشد. مهدی رجب زاده که با یک گل و یک پاس گل نقش مهمی در این پیروزی داشت، در خصوص این دیدار می گوید.

 

 

* بالاخره اولین برد ذوب آهن رقم خورد؟
خدا را شکر بالاخره بردن در لیگ امسال را تجربه کردیم و فشار از روی تیم و کادرفنی برداشته شد.

 

 

*عملکرد فنی ذوب آهن راضی کننده بود؟
نیمه اول تیم ما خوب کار نکرد و ملوان در چند صحنه می توانست به گل برسد. آنها دو سه موقعیت خوب داشتند که به تیر خورد و یا با فاصله کم توپ هایشان بیرون رفت اما در نیمه دوم بوناچیچ در تاکتیک تیم تغییراتی داد و در همان دقایق ابتدایی گل زدیم. در ضد حملات هم می توانستیم به گل برسیم و خیلی آسان گل دوم را زدیم اما حریف هم بلافاصله به گل رسید.

 

* پس به سختی توانستید سه امتیاز را بگیرید؟
بازیکنان ما مخصوصا کاسپاروف خوب بازی کردند. در کل باهوش بازی کردیم و البته شانس هم با ما یار بود و نباید منکر این موضوع شویم. برعکس همیشه که توپ هایمان گل نمی شد و راحت گل می خوردیم بدشانسی نیاوردیم و این مرتبه خوش شانس بودیم.

 

 

* در این بازی یک پاس گل داده و گل زدی و نقش بسزایی در کسب سه امتیاز داشتی؟
در گل اول فرصت پیش آمد و یک پاس گل به مسلمان دادم . در صحنه گل هم بر روی ضد حمله در پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شدم. فضای دو به دو به وجود آمد و می توانستم گل بزنم اما سر توپ زدم و در فضای تک به تک توپ را گل کردم.

 

 

* با این برد شرایط ذوب آهن در ادامه راه بهتر می شود؟
تیم ما به دنبال یک پیروزی بود تا از این فشار روانی رهایی یابد. پنج بازی سه امتیاز کسب کرده بودیم و برای ذوب نتیجه خوبی نبود. ما می توانستیم در بازی های قبل امتیاز بگیریم اما نشد. فشار زیادی روی بازیکنان ما بود و به این مسئله فکر می کردیم که مثل پارسال نتیجه نگیریم. این سه امتیاز تاثیر زیادی بر روی تیم داشت و بحث روانی هم داشت چون در آخرین بازی فصل قبل توانستیم در انزلی پیروز شویم و در ذهن همه بازیکنان این بود که می توانیم مانند آن دیدار سه امتیاز را از آن خود کنیم. در این مدت در کوچه و خیابان به ما انتقاد می کردند و واقعا شرایط بدی داشتیم.

 

 

* بازی با نفت را چطور می بینی؟
همه بازی ها در لیگ سخت است و دیدارها با اختلاف کم دنبال می شود. نفت هم فوتبال خوبی بازی می کند و از موقعیت هایشان به خوبی استفاده کردند. تیم های بالای جدول از فرصت هایشان به درستی بهره برده و تیم ها هم سطح بوده و فاصله چندانی به هم ندارند.

 

منبع : نود.نت